anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy muszę mieć podpisaną umowę z DPD by korzystać z usług tego przewoźnika?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:36153609
#7 Wielbiciel#

Witam , mam pytanie odnośnie funkcji smart dla sprzedających. Mialam zamowienie z dostawa kurier dpd (powyżej 80zł ) ale nie mam żądnej umowy z tym przewoznikiem? Mogę prosic o pomoc jak to wyglada muszę mieć z nimi umowe? Są to jakieś koszty ? Bo z tego co się orientuje do paczkomatów nie jest wymagana żadna umowa z inpost. Z góry dziękuje za odpowiedz

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli to nie jest wysyłka za pobraniem, nie musisz mieć własnej umowy; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/wysylam-z-allegro-narzedzie-do-nadawania-p...

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:36153609 jeśli masz konto firma to nadasz przez wysyłam z allegro przedpłacone bo pobraniówek musisz mieć na razie umowę 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:36153609
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedz , czyli do smart dpd powyżej 80zł bez pobrania moge wysylac bez umowy ? 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Tak.

oznacz moderatorów
Client:36153609
#7 Wielbiciel#

Ok dziękuje a orientuje się ktoś czy są jakies oplaty w dpd przy podpisywaniu takiej umowy?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:36153609  poczytaj o dopłatach, przekierowaniach, mierzeniu przy tym przewoźniku musisz uważać bo po miesiącu różnie rzeczy doliczają 😞 

Aby uzyskać login i hasło do narzędzia nadawczego DPD, wypełnij formularz. Skontaktuje się z tobą zespół DPD i poinformuje o dalszych krokach.

________
Κώστας
oznacz moderatorów