anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy paczki wysłane tego samego dnia w smarcie są bez prowizji?

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

WItam

Poinformowano mnie, że jeżeli jako sprzedający nadam paczkę tego samego dnia to nie będę musiał płacić opłaty przy wysyłce smartem odpowiednio 3.99 kurier i 1.99 na paczkomat. Czy to prawda czy znowu ktoś na infolinii wprowadził mnie w błąd ? bo już taka sytuacja miała miejsce że otrzymywałem różne odpowiedzi w zależności kto ze mną rozmawiał. dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#

ObiadyDomowe dotyczy to tylko przesyłek ,, smart ,, . Opłata zostanie normalnie nalicznona ,a w chwili potwierdzenia nadania przez przewoźnika jeśli odbyło się przed godziną graniczną otrzymasz rabat w wysokości pobranej opłaty .

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

dziękuję za odpowiedź, a jaka to jest godzina graniczna czy wyznacza ją allegro czy ja gdzieś uzupełniam ?

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

rozumiem czyli w większości przypadków jeżeli ktoś kupi i opłaci dla przykładu w poniedziałek o 9 rano to do 15:00 (kurierzy) lub 14:00-16:00(paczkomaty w zależności od strefy czasowej) musze zrobić nadanie,

a jak sytuacja ma się jak.

1. ktoś kupi i opłaci paczkę w niedzielę( chyba nie ma w niedzielę księgowania więc raczej będzie to traktowane jako zakup poniedziałkowy?

2. jak się za zakup dokonany np. o godzinie 17:00 w poniedziałek jak już godzina graniczna tego dnia jest zamknięta?

3,czy jest jakaś godzina graniczna zakupów że wtedy mogę to wysłać w następnym dniu bo godzina graniczna nadania już jest przekroczona?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ObiadyDomowe niestety nie do wszystkich przesyłek masz fizyczną możliwość otrzymania rabatu . Dla punktów 1i2 przez Ciebie opisanych rabat jest nieosiągalny .

oznacz moderatorów

GaceKx
#9 Pomysłodawca#

1. Zasady są proste:

  • zamówienie będzie w ramach Allegro Smart! – z dostawą kurierem lub metodą Allegro Paczkomaty InPost
  • nadasz przesyłkę w dniu, w którym kupujący złożył i opłacił zamówienie lub wybrał opcję płatności przy odbiorze.

Czyli za zakup w niedziele nie dostaniesz zwrotu skoro nie wyślesz w niedziele.

2. Nie dostaniesz zwrotu.

 

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

bardzo dziękuję za pomoc wszystko rozumiem

1.patrzę jeszcze na godziny graniczne Allegro Pocztex kurier 48 godzina 15:00,  a gdzie mogę taką paczkę zanieść nadaną z wysyłam z allegro w smarcie bo podjazd kuriera pocztexu jest płatny?

2. a czy jak nadam w paczkomacie w niedzielę to wtedy otrzymam zwrot? będzie to traktowane jako nadanie?

3. gdzie można zostawiać paczki allegro Pocztex kurier 48 bo nie wiem ? w żabce ? czy gdzie

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ObiadyDomowe do każdej placówki Poczty Polskiej .

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

a czy jak nadam paczkę opłaconą w niedzielę w paczkomacie w niedzielę to wtedy otrzymam zwrot? będzie to traktowane jako nadanie?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ObiadyDomowe Nadana będzie jak ją kurier z paczkomatu wydobędzie a że w niedzielę nie jeżdżą to będziesz mieć nadanie w poniedziałek rano.

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

obecnie allegro pobiera w smarcie 0.99 zł do 100 zł a 1.99 dla przesyłek powyżej 100 zł i 3.99 zł w przypadku kurierów?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#
oznacz moderatorów