anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy wysyłając paczkę z Allegro/Allegro Lokalnie w opcji Smart 0zł - muszę drukować etykietę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
adal4
#9 Pomysłodawca#

Witam
Czy wysyłając paczkę z Allegro/Allegro Lokalnie w opcji Smart 0zł - muszę dalej drukować etykietę czy już nie?

Jeśli nie, to dlaczego i kiedy to się zmieni?

Dziękuję
Wojtek

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
serwis-texas
#19 Nestor#

@adal4 

Musisz. Dlatego że nie jest do niej dopisany kod wewnętrzny InPostu. Kurier nie posiada informacji że ma na tą paczkę wydrukować lub posiadać etykietę. Gdyby wprowadzono taką opcję do wysyłek typu Allegro InPost Paczkomat (smart tu nie ma znaczenia) to okazałoby się że każdy kurier musiałby wykonać ogromną ilość pracy jaką by było oklejanie paczek. Dałoby się zrobić ale pewnie cena usługi poszła by w górę.

oznacz moderatorów
adal4
#9 Pomysłodawca#

Ale i tak musi je oklejać kiedy wysyłasz bez etykiety przez aplikację lub **piiip**.

Dostajesz kod nadania, paczkę wkładasz "gołą", nie trzeba nic naklejać, a jak kurier wyciąga paczkę, to przy okazji nakleja maszynką etykietę i tyle.

Nie chce mi się wierzyć, że problem tkwi w koszcie naklejenia etykiety.

Do Allegro: popracujcie nad tym, bo ja chętnie dodałbym opcję takiej wysyłki Smart 0zł, ale drukarki już nie mam, a chodzić drukować za 1zł kartkę nie chcę.

Kiedyś nie można było wysyłać bez etykiety wcale, teraz już można z kodem nadania czy przez **piiip**, więc da się...a ja marudzę właśnie po to, żeby ktoś zauważył, że jest taka potrzeba niedrukowania etykiet 🙂

Można to gdzieś zgłosić w konkretne miejsce na Allegro, inPost?

Dzięki, pozdrawiam

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@InPost  @adal4 

No masz. Zobaczymy co napiszą 🙂

oznacz moderatorów