anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego klientowi nalicza się SMART, mimo iż zrobił zakupy za 19,56?

MAMY ROZWIĄZANIE!
eciepecie-shop
#7 Wielbiciel#

W dzisiejszych zamówieniach mam opłacony koszyk za kwotę 19,56zł i jest to przesyłka SMART (paczkomat). Dodam, że taki "błąd" zdarzył mi się już 3 raz. Czy ktoś miał podobną sytuację? Czy mam to zgłaszać? Proszę o informację. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

@eciepecie-shop Podaj nr oferty, możliwy błąd przy wystawianiu np. szt.

oznacz moderatorów
eciepecie-shop
#7 Wielbiciel#

numer oferty: 9414703646

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@eciepecie-shop bo jest taka promocja były maile rozsyłane to nie jest błąd 🙂

Od 4 grudnia wybranym grupom kupujących udostępnimy promocyjne warunki darmowej dostawy z Allegro Smart! Dzięki temu zachęcimy klientów do większych i częstszych zakupów.

Na czym polegają promocje

Każdej wybranej grupie kupujących umożliwiamy skorzystanie tylko z jednej promocji. Jak to działa? Wystarczy, że Twoi klienci zrobią zakupy w ofertach oznaczonych Allegro Smart!:

Co to dla Ciebie oznacza

Nie musisz nic zmieniać w Twoich ofertach. Jeśli zauważysz, że niektórzy klienci zrobili u Ciebie zakupy z dostawą Allegro Smart!, choć kwota za ich zamówienie nie przekroczyła 40 zł lub wybrali dostawę Allegro Smart! z kurierem dla kwoty mniejszej niż 100 zł – oznacza to, że skorzystali z jednej z promocji.

Co z rozliczaniem kosztów dostawy

Dla zamówień do 99,99 zł

  • W przypadku metod dostawy, za które zwykle doliczamy koszt dostawy do Twoich rozliczeń z Allegro – tym razem nie doliczymy go.
  • Za metody dostawy, za które otrzymujesz zwykle środki – otrzymasz przelewem pełną kwotę kosztu dostawy.

Dla zamówień od 100 zł

  • Koszt dostawy zamówień od 100 zł nie jest objęty promocją. Rozliczysz go tak, jak do tej pory.

Jak długo potrwają promocje

Wszystkie akcje promocyjne trwają od 4 grudnia do 3 marca 2021 roku.

Chcesz poznać lepiej szczegóły promocji? Zajrzyj do Aktualności i dowiedz się więcej.

Pozdrawiamy
Zespół Allegro

________
Κώστας
oznacz moderatorów
eciepecie-shop
#7 Wielbiciel#

Dzięki za pomoc! Prawdopodobnie mail mi trafił do spamu. 

oznacz moderatorów