anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma Smarta przy moich aukcjach ?!

eperrito_pl
#7 Wielbiciel#

Witam!

Na wstępie dodam że jestem nowym Allegrowiczem i pisze tutaj gdyż napotkałem problem, mianowicie :

 

Jako nowy allegrowicz skorzystałem z akademii allegro dla nowych użytkowników aby moje aukcje zostały oznaczone SMART.

 

6 grudnia - moje aukcje nie są oznaczone Smartem - dostałem niską! ocenę (4,5,5)

Mimo wszystko do dnia dzisiejszego mam w centrum zniżek aktywną usługę AllegroSmart dla nowych, w między czasie postarałem się o dwie dodatkowe opinie (5,5,5).

Listy przewozowe wszystkie dodane, wysyłki zgodnie z regulaminem mimo to że niby AllegroSmart z tego co czytałem to nie trzeba mieć ani 5 opinii ani 98%.

Macie jakiś pomysł co może być przyczyną?

oczywiście kontaktowałem się z allegro - napisali mi że zostałem wykluczony z tej opcji ale konsultują moja sprawę z innym działem ale cisza niestety w mojej sprawie, a klientów tracę.....  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

serwis-texas
#19 Nestor#

@eperrito_pl Nie masz może jeszcze jakiegoś innego konta na Allegro na ten sam numer NIP?

oznacz moderatorów

eperrito_pl
#7 Wielbiciel#

Mam ale założone po tym jak oznaczenie Smart zniknęło, w moim wpisie wkradł się bład datowy nie 6.12 a 3.12

 

3.12 - wyłączyli mi Smarta

A drugie konto założyłem 7.12

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@eperrito_pl 

Z tego co tu pisali admini to akcja nie dotyczy właśnie podmiotów które już mają inne konta na Allegro.

Zakładam jednak że na tej legendarnej akademii tego już nie powiedzieli 🙂

oznacz moderatorów

eperrito_pl
#7 Wielbiciel#

Ok, dziękuje za podpowiedz

Czy jak usunę to dodatkowe konto to powinny oznaczenia SMART wrócić ?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@eperrito_pl 

Sądzę że wątpię. Uzbrój się w cierpliwość i pisz do Allegro tak długo jak tylko będzie potrzeba. Skoro twierdzą że to konsultują to upominaj się cały czas. Może uda Ci się coś wywalczyć. A jak Ci się nie uda to trzeba kombinować. Nawet niech dwóch znajomych coś kupi i będziesz już SMART.

oznacz moderatorów