anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Smart nie został aktywowany?

MAMY ROZWIĄZANIE!
firmowedobre
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  
Nie mam smarta czekam od długiego czasu warunki zostały spełnione 98 % , warunki zwrotów oraz 2 formy dostawy.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

@firmowedobre I 5komentarzy od różnych kupujących, formy dostawy z przedrostkiem Allegro, chyba nie?

LEW433_0-1669637615471.png

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@firmowedobre ponieważ posiadasz konto zwykłe powinieneś oferować dwie formy dostawy z odbiorem w punkcie, a udostępniasz tylko jeden (Allegro Paczkomaty InPost) w odpowiedniej cenie.
W przypadku Allgro Paczkomaty InPost, przedział cen jaki możesz ustawić to 0,00 - 9,99 zł, a w przypadku ORLEN paczki to 0,00 zł - 7,37 zł (natomiast u Ciebie ta kwota jest wyższa). 
Inną możliwością, aby na koncie zwykłym pojawiło się oznaczenie Smart! jest udostępnianie numerów przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień oraz co najmniej jedną metodę dostawy Allegro Smart!, za którą kupujący płacą z góry.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
firmowedobre
#8 Zapaleniec#

Wybrałem drugą możliwość,  udostępniłem numery przesyłek dla ponad 50% wszystkich zamówień oraz  jedną metodę dostawy Allegro Smart!, za którą kupujący płacą z góry ( kurier DPD). W takim razie czekam aż allegro Smart wskoczy.Kacper

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@firmowedobre obawiam się, że nie wskoczy, ponieważ nie widzę, aby spełniony został punkt o dodawaniu co najmniej 50% listów przewozowych w czasie, być może źle się zrozumieliśmy, tę miarę możesz sprawdzić tutaj
W ofercie nr 12916220693 powinieneś udostępnić metodę Allegro Paczkomaty InPost, żeby Smart! się pojawił (metoda Paczkomaty InPost to coś innego), w ofercie nr 12921005452 musiałbyś dodać obie metody: Allegro Paczkomaty InPost i ORLEN paczka w odpowiednich przedziałach cenowych. 
Tutaj znajdziesz informację na temat Smart! na kontach zwykłych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
firmowedobre
#8 Zapaleniec#
Dziękuję bardzo za pomoc. W końcu też jestem Smart;)
oznacz moderatorów