anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego usunięto cechę Allegro Smart! przy ogłoszeniu?

frontonzakolee
#1 Nowicjusz#

Witam, mam pewien problem, mianowicie niedawno otrzymałem blokadę na Allegro na 3 dni. Powodem tej blokady było sprzedawanie podróbek na Allegro Lokalnie. Po upływie tych 3 dni zauważyłem, że na moim koncie Allegro zniknęła cecha Allegro Smart!. Czy może być to spowodowane tą blokadą?. Na koncie Allegro posiadam tylko pozytywne opinie (2 opinie) żadnych negatywów. Miałem wysoki poziom jakości sprzedaży ponieważ zależało mi na tym, na Allegro Lokalnie musiałem się pozbyć zbędnych przedmiotów i stąd ta blokada, w wiadomości e mail od Allegro nie było napisane, że blokada obejmuje również Allegro Smart!, co w tym przypadku zrobić żeby Allegro Smart! dla sprzedających wróciło?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@frontonzakolee Cześć. 🙂 Żeby Twoje oferty mogły być oznaczone Smartem, musisz spełniać określone warunki. Twoje konto tych warunków obecnie nie spełnia. 

  • zdobądź co najmniej 5 unikalnych pozytywnych ocen transakcji (łapek w górę) w ciągu ostatnich 12 miesięcy
  • utrzymuj średnią ocen sprzedaży na poziomie co najmniej 98% (lub status Super Sprzedawcy)
  • zadbaj o poprawną obsługę adresów mejlowych kupujących w systemie do zarządzania sprzedażą, z którego korzystasz oraz upewnij się, że są poprawnie przekazywane do firmy logistycznej – dowiedz się więcej na ten temat
  • terminowo reguluj opłaty za usługi Allegro
  • zadbaj o zgodność Twoich ofert z regulaminem Allegro i nie składaj kupującym propozycji zakupów poza Allegro.

Masz konto zwykłe, zatem jeśli chodzi o oferty, obowiązują Cię warunki poniżej: 

ko_alka_0-1693301561263.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów