anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zniknęło oznaczenie Smart z moich ofert?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Sklep_Ekoton
#8 Zapaleniec#

Witam,

zniknął mi ostatnio Smart z ofert. Na początku winna była tylko jedna metoda dostawy kurierem, natomiast dodałem już wczoraj drugą metodę dostawy kurierem, mam paczki, które nie wejdą do automatów. Opinie mam tylko 2 ale pozytywne. W cenniku mam informację, że spełnia on warunki Smart, a nadal przy ofertach nie ma go.

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep_Ekoton poproszę o konkretne przykłady tych ofert. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Sklep_Ekoton
#8 Zapaleniec#

https://allegro.pl/oferta/kreda-pastewna-weglan-wapnia-paszowy-animacal-25kg-14685732078

https://allegro.pl/oferta/fosforan-jednowapniowy-paszowy-25kg-14685770068

https://allegro.pl/oferta/siarczan-miedzi-pentahydrat-ii-25kg-pieciowodny-14849686800

Ogólnie mam też taki problem, że jak jestem zalogowany do konta firmowego i wpisuję w wyszukiwarkę "węglan wapnia paszowy" to znajduje mi wszystkie oferty, w tym moją. A już jak wpisuję "fosforan paszowy" to znajduje mi tylko 2 oferty, mojej nie znajduje. Ale to tylko jak jestem zalogowany na konto firmowe. Bo jak przeglądam allegro bez logowania to wszystko elegancko znajduje.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Z konta firmowego są widoczne tylko oferty z FV.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep_Ekoton nie ma już oznaczenia Smart! w Twoich ofertach, ponieważ Twoja Jakość sprzedaży obecnie wymaga poprawy. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Sklep_Ekoton
#8 Zapaleniec#

Ale to tylko jedna osoba dała 4 gwiazdki za zgodność z opisem, a 5 za obsługę i od razu aż tak. Jest jakaś minimalna średnia ocen od której włącza się Smart? 

oznacz moderatorów
Sklep_Ekoton
#8 Zapaleniec#

Wcześniej nie miałem żadnych ocen i wszystko szło normalnie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Bo masz ich pewnie bardzo mało a to matematyka.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep_Ekoton tak, przykro mi, ale gdy ma się mało ocen, to nawet jedna niższa powoduje spadek średniej. U Ciebie obecnie zadowolenie kupujących wynosi 4.5, to spowodowało, że Twoja jakość obecnie jest na poziomie wymagającym poprawy, aby mieć Smart! musi to być poziom przynajmniej neutralny. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Sklep_Ekoton
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Sklep_Ekoton może jest to związane z tym, że masz 2 oceny.

oznacz moderatorów
Client:116482038
#1 Nowicjusz#

dlaczego nagle moje oferty sprzedażowe przestały byc smart jestem osobą prywatną i były wszytkie smart jeszcze kilka dni temu co sie stało albo co musze zrobic aby były smart????

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:116482038 przykro mi, ale Twoja jakość sprzedaży spadła do nieakceptowalnego poziomu i dlatego Smart! nie jest dostępny w Twoich ofertach. Jakość powinna być przynajmniej na poziomie Neutralnym. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
BetArt_
#1 Nowicjusz#

Dlaczego z moich ofert zniknęło oznaczenie Smart mimo tego, że wcześniej było ono dostępne.

jedna z moich ofert

https://allegro.pl/oferta/swieca-sojowa-zapachowa-zodiakove-waga-z-kamieniem-znak-zodiaku-180ml-1475...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BetArt_ to dlatego, że Twoja Jakość sprzedaży jest obecnie na poziomie wymagającym poprawy. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Reverie73
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, a ja właśnie otrzymałem takiego emaila

Reverie73_0-1703072477140.png

No więc wchodzę w cennniki, żeby zobaczyć, o który produkt chodzi, a one wszystkie mają oznaczeczenie "bez Smart" mimo, że są "Smart" i parametry spełniają - dwóch rekomendowanych kurierów i trzy metody do punktu...Poziom jakości sprzedaży - "super", więc jak mam sprawdzić, o którą ofertę chodzi?...

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Reverie73 skonsultuję to z zespołem i wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Reverie73 mam już wieści, że chodzi o ofertę numer 14119628895, która nie spełnia wymogu kwalifikacji do Smarta, czyli 2 metod dostawy do drzwi i 3 metod dostawy do automatu lub punktu odbioru. A nie spełnia tego wymogu, ponieważ 9 czerwca 2021 r. na Twoją prośbę, wyłączyliśmy metodę Allegro Kurier DPD ze Smarta, więc żeby to naprawić musisz dodać albo jeszcze jedną metodę kurierską albo poprosić o wyłącznie usunięcia DPD przez ten formularz kontaktowy

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów