anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zniknęło oznaczenie Smart z moich ofert?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Sklep_Ekoton
#8 Zapaleniec#

Witam,

zniknął mi ostatnio Smart z ofert. Na początku winna była tylko jedna metoda dostawy kurierem, natomiast dodałem już wczoraj drugą metodę dostawy kurierem, mam paczki, które nie wejdą do automatów. Opinie mam tylko 2 ale pozytywne. W cenniku mam informację, że spełnia on warunki Smart, a nadal przy ofertach nie ma go.

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep_Ekoton poproszę o konkretne przykłady tych ofert. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Sklep_Ekoton
#8 Zapaleniec#

https://allegro.pl/oferta/kreda-pastewna-weglan-wapnia-paszowy-animacal-25kg-14685732078

https://allegro.pl/oferta/fosforan-jednowapniowy-paszowy-25kg-14685770068

https://allegro.pl/oferta/siarczan-miedzi-pentahydrat-ii-25kg-pieciowodny-14849686800

Ogólnie mam też taki problem, że jak jestem zalogowany do konta firmowego i wpisuję w wyszukiwarkę "węglan wapnia paszowy" to znajduje mi wszystkie oferty, w tym moją. A już jak wpisuję "fosforan paszowy" to znajduje mi tylko 2 oferty, mojej nie znajduje. Ale to tylko jak jestem zalogowany na konto firmowe. Bo jak przeglądam allegro bez logowania to wszystko elegancko znajduje.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Z konta firmowego są widoczne tylko oferty z FV.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep_Ekoton nie ma już oznaczenia Smart! w Twoich ofertach, ponieważ Twoja Jakość sprzedaży obecnie wymaga poprawy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Sklep_Ekoton
#8 Zapaleniec#

Ale to tylko jedna osoba dała 4 gwiazdki za zgodność z opisem, a 5 za obsługę i od razu aż tak. Jest jakaś minimalna średnia ocen od której włącza się Smart? 

oznacz moderatorów
Sklep_Ekoton
#8 Zapaleniec#

Wcześniej nie miałem żadnych ocen i wszystko szło normalnie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Bo masz ich pewnie bardzo mało a to matematyka.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep_Ekoton tak, przykro mi, ale gdy ma się mało ocen, to nawet jedna niższa powoduje spadek średniej. U Ciebie obecnie zadowolenie kupujących wynosi 4.5, to spowodowało, że Twoja jakość obecnie jest na poziomie wymagającym poprawy, aby mieć Smart! musi to być poziom przynajmniej neutralny. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Sklep_Ekoton
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Sklep_Ekoton może jest to związane z tym, że masz 2 oceny.

oznacz moderatorów
Client:116482038
#1 Nowicjusz#

dlaczego nagle moje oferty sprzedażowe przestały byc smart jestem osobą prywatną i były wszytkie smart jeszcze kilka dni temu co sie stało albo co musze zrobic aby były smart????

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:116482038 przykro mi, ale Twoja jakość sprzedaży spadła do nieakceptowalnego poziomu i dlatego Smart! nie jest dostępny w Twoich ofertach. Jakość powinna być przynajmniej na poziomie Neutralnym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
BetArt_
#1 Nowicjusz#

Dlaczego z moich ofert zniknęło oznaczenie Smart mimo tego, że wcześniej było ono dostępne.

jedna z moich ofert

https://allegro.pl/oferta/swieca-sojowa-zapachowa-zodiakove-waga-z-kamieniem-znak-zodiaku-180ml-1475...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BetArt_ to dlatego, że Twoja Jakość sprzedaży jest obecnie na poziomie wymagającym poprawy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Reverie73
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, a ja właśnie otrzymałem takiego emaila

Reverie73_0-1703072477140.png

No więc wchodzę w cennniki, żeby zobaczyć, o który produkt chodzi, a one wszystkie mają oznaczeczenie "bez Smart" mimo, że są "Smart" i parametry spełniają - dwóch rekomendowanych kurierów i trzy metody do punktu...Poziom jakości sprzedaży - "super", więc jak mam sprawdzić, o którą ofertę chodzi?...

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Reverie73 skonsultuję to z zespołem i wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Reverie73 mam już wieści, że chodzi o ofertę numer 14119628895, która nie spełnia wymogu kwalifikacji do Smarta, czyli 2 metod dostawy do drzwi i 3 metod dostawy do automatu lub punktu odbioru. A nie spełnia tego wymogu, ponieważ 9 czerwca 2021 r. na Twoją prośbę, wyłączyliśmy metodę Allegro Kurier DPD ze Smarta, więc żeby to naprawić musisz dodać albo jeszcze jedną metodę kurierską albo poprosić o wyłącznie usunięcia DPD przez ten formularz kontaktowy

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów