anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znaleźć zakładkę z zapisanymi przesyłkami wysyłam z allegro.

gimikiz8
#8 Zapaleniec#

Czy ktoś może nakierować mnie na zakłądkę, w której znajdę wygenerowane przesyłki z dzisiejszego dnia "wysyłam z Allegro DPD", aby móc wygenerować zestawienie wysyłanych paczek. 

 

Pozdrawiam serdecznie 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gimikiz8 możesz sprawdzić zamówione przesyłki w zakładce Zamówienia, filtrując zamówienia zaznaczając "wysłane" w filtrach.

la_nika_0-1646140837368.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

gimikiz8
#8 Zapaleniec#

W poprzednim widoku wysyłam z allegro była możliwość wygenerowania protokołu nadawanych przesyłek. W nowym formularzu tego nie ma. Filtrowanie setek zamówień to nie jest rozwiązanie, którego szukamy. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gimikiz8 dziękuję za Twoją opinię! Obecnie protokół można wygenerować tylko do konkretnej przesyłki. Zespół zajmujący się tym narzędziem już pracuje nad możliwością generowania listy, z której będzie możliwość: zamawiania podjazdów, drukowania dokumentów (etykiet, protokołów lub wszystkich dokumentów jednocześnie) oraz anulowania przesyłek. Gdy tylko taka funkcja będzie dostępna, poinformujemy wszystkich sprzedających. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Ten zespół "pracuje" już dwa miesiące i nic nie zrobił.

oznacz moderatorów

karmaipasza_pl
#11 Animator#

Spoko spoko, Pracują Agail , w sprintach z PI Planningami itd itd ale robota się położyła na łopatki i co tam Ci co to wszystko sponsorują... Sprzedawcy... Może nam allegro odda jak stracimy klientów?

@la_nika  Do dzieła z przywróceniem https://wysylam.allegro.pl  WASI KLIENCI tego chcą!

Petycja https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/petycja-o-przywr%C3%B3cenie-starego-wysyla...

oznacz moderatorów

karmaipasza_pl
#11 Animator#
oznacz moderatorów