anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile muszę jeszcze zebrać pozytywnych opinii żeby mieć allegro Smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
Domowe_Love
#8 Zapaleniec#

Zniknął mi Smart przez negatywne opinie i z całych sił staram się go odzyskać ..

Ale przy 144 pozytywnych i 3 negatywnych dalej utrzymuje się na poziomie 97,9% .

Ile jeszcze potrzebuję pozytywnych opinii żeby przebić ten upragniony próg?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mwmonety
#21 Demiurg#

Odzyskanie dobrego wizerunku może długo potrwać ale nie koniecznie.Lepiej spróbuj spróbuj dogadać się z kimś co dał negatywa by go usunął.

oznacz moderatorów
Domowe_Love
#8 Zapaleniec#

Niestety nie jest już to możliwe chociaż bardzo bym chciał

Bardziej chodziło mi o możliwy przedział dobrych opini ...na 2220 możliwych gwiazdek mam minus 67 gwiazdek ........

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Domowe_Love jak masz cenę paczkomatów ustwioną na19,99 to powiem Ci ,że nigdy . Druga sprawa to kurier , niestety obowiązkowy dla kont firmowych , a Inpost- owy sie nie kwalifikuje .

oznacz moderatorów
Domowe_Love
#8 Zapaleniec#

Fakt ...zdaję sobie z tego sprawę i niedługo będzie lepiej

znam obowiązek posiadania kurierów by otrzymać smart

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Domowe_Love Twój wskaźnik poleceń musi wynosić co najmniej 98%

Procent poleceń wyliczany jest ze wzoru:

% poleceń = (liczba unikalnych polecam / (liczba unikalnych polecam + liczba unikalnych nie polecam)) * 100

W tym momencie liczba Twoich unikalnych ocen wynosi 143. Jeśli ten sam kupujący wystawi Ci więcej ocen w ciągu ostatnich 7 dni, do średniej wliczymy wyłącznie pierwszą z nich. Przy pozostałych ocenach od tego kupującego w zakładce Otrzymane oceny znajdziesz informację, że nie wlicza się ona do średniej.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów