anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

inpost fakturuje przesyłki smart jako paczkomat standard

MAMY ROZWIĄZANIE!
LaczyNasPaczka
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Nadałam około 700 paczek allegro smart mimo to inpost przysłał mi fakture gdzie za kazdą paczke musze zapłacić paczkomat standard A B C wiekszość jest na C.To pozbawia mnie całego zysku a wrecz musze dopłacić.Miałam wybiórczo wysyłane email ze niewłasciwie nadałam kilka paczek ale to nie taka skala.Prosze o pomoc

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
excessively-frug
#12 Orędownik#

Za jakiej aplikacji korzystasz do generowania etykiet adresowych?

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów
LaczyNasPaczka
#7 Wielbiciel#

to mój bląd mam nadzieje ze bedzie możliwość naprawy zle zrobiłam podczas powiązania inpost z allegro .

oznacz moderatorów
LaczyNasPaczka
#7 Wielbiciel#

z allegro nie z menager paczek inpost.Jak nadawałam z inpost to było ok chciałam sobie ułatwić a teraz takie bummmm

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@LaczyNasPaczka bo zapewne źle nadajesz, brak podawania poprawnie maila 😞

Sprawdź jak to zrobić:

  • Upewnij się, że podczas nadania przesyłki zawsze wprowadzasz pełny, poprawny adres e-mail w domenie @allegromail.pl przypisany do zamówienia.
  • Pełny to znaczy, że przed @allegromail.pl znajdują się obie części połączone znakiem “+”
  • Adres e-mail przypisany do zamówienia klienta znajdziesz zawsze w powiadomieniach o sprzedaży, w zakładce Zamówienia, a także w REST API.
  • Systemy firm logistycznych rozpoznają przesyłkę właśnie na podstawie adresu e-mail przypisanego do zamówienia. Dlatego tak ważne jest aby przekazywać go, gdy nadajesz przesyłkę.

Adresy e-mail w Allegro mają następującą formę:

kostas11_0-1674078412655.png

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LaczyNasPaczka
#7 Wielbiciel#

nie zle zaznaczyłam podczas powiazania inpostu z allegro mam umowe własną .Teraz za małego ptaszka musze płacić spore koszty nic tylko sie wieszać 😥

oznacz moderatorów
LaczyNasPaczka
#7 Wielbiciel#

dostawałam info o dodatkowych naliczeniach ale tyczyło to sie kilku paczek.Nie wiedziałam o co chodzi w ramach pedu pracy zlekceważyłam.Zgłosiłam sprawe do opiekuna inpost mam nadzieje ze uda sie coś odkrecić.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@LaczyNasPaczka też mam umowę własną ale importuje do menadżera i wszystko liczy poprawnie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LaczyNasPaczka
#7 Wielbiciel#

ja nadawałam przez wysyłam z allegro.

oznacz moderatorów
LaczyNasPaczka
#7 Wielbiciel#

pieknie rozpoczety rok od pleców z 10 tys

oznacz moderatorów
LaczyNasPaczka
#7 Wielbiciel#

teraz juz tez to sprawdziłam i jest poprawnie 😓

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@LaczyNasPaczka nie korzystam z WzA ale tam trzeba :

Dla umowy z InPost zaznacz okienko Używaj oferty dla sprzedawców Allegro, jeśli chcesz rozliczać się z przewoźnikiem na wynegocjowanych przez nas warunkach

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LaczyNasPaczka
#7 Wielbiciel#

tak juz to wiem ale co z miom problemem .Bede musiała zapłacić za swój blad tyle kasy?

czy jest możliwość reklamacji ?

inpost dostał od mojej osoby i od allegro .

z tego co czytałam na google nie jestem pierwsza i nie ostatnia.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@LaczyNasPaczka złóż reklamację do InPosta i do allegro i czekaj na decyzję, napisz co było powodem, nic więcej nie zrobisz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów