anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dołączyć do wszystkich aukcji wpis

I--PGBUD--I
#9 Pomysłodawca#

W związku z problemami w odbiorze przesyłek DPD przez przewoźnika chciałbym dodać jakąś informację na każdej z aukcji  ze mogą wystąpić opóźnienia. To co się dzieje w DPD to wolna amerykanka, w żaden sposób nie jestem w stanie przewidzieć ile paczek odbierze ode mnie kurier i czy w ogóle to zrobi, a klienci tego nie rozumieją i już sypią się pierwsze negatywy. Jak zrobić to w najprostszy sposób?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

cookie000
#15 Entuzjasta#

@I--PGBUD--I 

W treści oferty nie możesz pisać o wysyłce, bo złamiesz zasady wystawiania ofert. Do tego służy odpowiednia zakładka o dostawie. W tej jednak takiej informacji nie wpiszesz, więc zostaje "o sprzedającym", do której "nikt" nie zajrzy. Sytuacja patowa.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/opis-oferty/jakie-sa-zasady-dotyczace-wystawiania-i-opisu...

Allegro może Ci dokleić niewłaściwy produkt (gdyż dopasowanie działa wadliwie) do oferty i to jest okay zagranie (chociaż oferta nie ma wprowadzać w błąd !), ale jak wyniknie z tego problem (poczytaj wątki o produktyzacji), to wina jest sprzedawcy.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@I--PGBUD--I @cookie000 da się zmienić ale przez api

opis w zakładce dostawa i płatność

dla wszystkich ofert

ale ma on ograniczenia w ilości znaków , nie działają w nim entery

i i tak jest ukrywany przez allegro, chyba, że kupujący rozwinie to okno

 

a dpd to ostatnio dno - ja jeszcze nie dostałem wszystkich przesyłek nawet tych wysłanych w poniedziałek i wtorek

i nie mówię tu o samym allegro tylko o przesyłkach od wielkich ogólnopolskich hurtowni,

które nam dostarczają przesyłki codziennie

sypie się w dpd cały łańcuch dostaw

podobnie jest z odbiorami przesyłek

oznacz moderatorów

marcus0015
#9 Pomysłodawca#

Tak dzieje się wszędzie. DPD odbiera ile chce, kiedy chce i jak chce. Klienci są oburzeni, a Allegro to nie obchodzi. Zwłaszcza w okresie okołoświątecznym prowadzenie biznesu na Allegro bez negatywów to zadanie niewykonalne.

oznacz moderatorów