anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam zostać SMART i więcej sprzedawać ?

leirbag
#8 Zapaleniec#

Klienci nie kupują u mnie , bo nie jestem SMART
Nawet jak kupią , to nie wystawiają komentarza i przez to nie mogę być SMART
Więc w jaki sposób mam zostać SMART i więcej sprzedawać ?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

Skomplikowane, nikt nie chce kupować, nie masz znajomych?

oznacz moderatorów

leirbag
#8 Zapaleniec#

 

Na Allegro sprzedaję osobom , których nie znam. Natomiast jak znajomi chcą coś kupić mojego to kupują to bezpośrednio ode mnie .

Czy jak chcesz sprzedać coś znajomemu to wystawiasz to na Allegro , aby tam kupili ? .  

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@leirbag W Twojej sytuacji aby móc korzystać ze SMARTa - musisz być trochę 'smart' 😉
Poproś kilku znajomych o zakup i wystawienie opinii.
Możesz też wysłać do kupujących wiadomość z prośbą o wystawienie opinii - tylko uwaga - tutaj zawsze jest szansa na efekt odwrotny od zamierzonego 😕

Obecnie liczba wystawianych komentarzy spada na łeb na szyję.
Ja jeszcze nieco ponad rok temu przy podobnej sprzedaży jak obecnie miałem +- 250-300 komentarzy.
Na ten moment mam dokładnie 82...

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Popros znajomych o zakup z odbiorem osobistym i niech ci laurke wystawia potem ci zrobia zwrot i odzyskasz prowizje uwaga nie mozna tego robic z kompa telefonu  gdzie prowadzisz sprzedaz bo dostaniesz permabana

oznacz moderatorów

leirbag
#8 Zapaleniec#

Po co robić takie podziały wśród sprzedających.

Każdy powinien być SMART.

Niech klient sam zdecyduje – po przeczytaniu negatywnych komentarzy , czy kupić u danego sprzedawcy.

W ten sposób sprzedający będzie miał więcej czasu na sprzedaż  i nie będzie musiał prosić znajomych o zakup , a następnie anulowanie tego zakupu.

 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Poproś klientów że brakuje ci kilku komentarzy by móc zaoferować zakupy w Smart, wyślij maila, może SMS o tyle 

oznacz moderatorów

leirbag
#8 Zapaleniec#

Wysyłałem maile z prośbą o komentarz i tłumaczyłem im dlaczego jest mi potrzebny.

Niestety nie było odpowiedzi.

Niestety cały ten system SMART jest do bani

 

oznacz moderatorów

leirbag
#8 Zapaleniec#

Czy nie lepiej zmienić regulamin SMART .

Po co robić takie zamieszanie.

Skoro klientom nie chce się wystawiać komentarzy , co jest zrozumiale , to wystarczy przecież liczyć punkty za sprzedaż , która doszła do pozytywnego skutku

oznacz moderatorów

leirbag
#8 Zapaleniec#

Czy może wypowiedzieć się tutaj pracownik Allegro , co mogą zrobić w tej sprawie – czyli zmienić regulamin.

Jestem Na Allegro już kilkanaście lat i przez te modyfikacje regulaminu z roku na rok coraz mniej sprzedaję i do tego tracę masę czasu na wystawienie aukcji.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

też tracę mnóstwo czasu na wystawianie aukcji, zdjęcia, opisy. pocieszam się tym, że allegro potem za free udostępni moją pracę cwaniakom, którzy importują dziesiątki tysięcy aukcji jednym kliknięciem. Taka jest prawda pracujemy dla innych, nie dla siebie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@leirbag Zawsze możesz zgłosić oficjalnie taki pomysł i liczyć że się do niego przychylą.

oznacz moderatorów

leirbag
#8 Zapaleniec#

A więc zgłaszam oficjalnie ten pomysł !!!

oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@leirbag Pomysły zgłasza się tu: Zgłoś swój pomysł!

oznacz moderatorów