anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nadać paczkę Allegro DPD pobranie

Zinke
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich

 

Właśnie wpadło moje pierwsze zamówienie i mam mentlik w głowie. Klient wybrał opcję dostawy Allegro DPD pobranie. Nie mam umowy z DPD więc dobrze rozumiem, że wystarczy skorzystać z narzędzia wysyłam z Allegro i jest cycuś ? No dobra a co z etykietą ? nie mam drukarki do etykiet. Może jest jakaś opcja na to. No i najważniejsze. Gdzie nadajecie przesyłki DPD. Odbiór przez kuriera nie wchodzi w grę ponieważ pracuję jeszcze na etacie do 16 więc minę się z kurierem. Zostaje punkt i teraz pytanie czy wystarczy im tam zanieść paczkę i zostawić zapakowaną oczywiście z etykietą ? czy jakoś inaczej się to odbywa

 

Będzie wdzięczny za pomoc 

 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Zinke W prawym dolnym rogu zamówienia masz przycisk „akcje” rozwinie ci się lista i będzie przycisk „przesyłki” i dalej musisz zrobić swoje ustawienia adresów i nadać przesyłkę. Nie potrzebujesz umowy z DPD.

oznacz moderatorów

Zinke
#8 Zapaleniec#
Ok dziękuję ci za odpowiedz, a co z etykietą ? wydrukować ją na zwykłej drukarce ?
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, może być na zwykłej drukarce.

oznacz moderatorów

Zinke
#8 Zapaleniec#

Dobra dziękuję ci serdecznie. Wygenerowałem etykietę i teraz pojawia się kolejne pytanie. Tak jak wspomniałem nie mam umowy z DPD, a zaznaczyłem opcję DPD Next Day aby przesyłka szybko dotarła do klienta i teraz pytanie czy nie odwaliłem bobla. Bo w jaki sposób dpd naliczy mi dodatkowe koszty ? Czy to przyjdzie do rozliczenia z allegro. ??

oznacz moderatorów

Sklepik-dla-was
#9 Pomysłodawca#

Dopnę się do tematu: czy kurier DPD odbiera także przesyłki do nadania z domu? Chcę uruchomić Smart i muszę dodać DPD do oferty. Ktoś wie czy są te podjazdy też? dzięki

oznacz moderatorów

kasjopeja_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Tak odbiera.

oznacz moderatorów

Sklepik-dla-was
#9 Pomysłodawca#

dzięki wielkie

oznacz moderatorów