anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadanie dużej paczki DPD Allegro Smart

korzystneokazje
#9 Pomysłodawca#

Witam, kupujący zamówił u mnie produkt z dostawą SMART DPD, produkt jest zapakowany w kartonie 100x50x50 waży ok 3,5 kg, czy mogę nadać taką paczke przez Allegro? Jak próbuje to zrobić wyskakuje mi komunikat że został przekroczony limit wagi 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ustaw odbiór i dostawę przez kuriera DPD.

oznacz moderatorów

korzystneokazje
#9 Pomysłodawca#

Pokazuje mi sie komunikat że przekroczona wagę gabarytową, mimo że max o 41 kg a moja waży 3,5 kg. Pan z obsługi Allegro powiedział że nie mogę wysłać paczki Smart kurier DPD o wymiarach 100x50x50. Nie do końca to rozumiem ponieważ widze ze na Allegro jest mnóstwo ofert takiego produktu jak mój z tą metodą dostawy 

oznacz moderatorów

socha_pasieka
#10 Popularyzator#

@korzystneokazje każdy kurier ma coś takiego jak waga gabarytowa. Pierwsza pod uwagę zawsze jest waga rzeczywista (w twoim przypadku 3,5 kg), a później gabarytowa (w twoim przypadku 100x50x50/6000=41,67 kg). Według systemu DPD twoja przesyłka ma masę 41,67 kg.

Co do innych ofert to częstą praktyką jest zaniżanie wymiarów (bardzo kosztowne w przypadku weryfikacji przesyłki) 

oznacz moderatorów

korzystneokazje
#9 Pomysłodawca#

dziękuje za informacje, przynajmniej już wiem że nie uda mi się w ten sposób wysłać produku.

oznacz moderatorów

korzystneokazje
#9 Pomysłodawca#

Pokazuje mi sie komunikat że przekroczona wagę gabarytową, mimo że max o 41 kg a moja waży 3,5 kg. Pan z obsługi Allegro powiedział że nie mogę wysłać paczki Smart kurier DPD o wymiarach 100x50x50. Nie do końca to rozumiem ponieważ widze ze na Allegro jest mnóstwo ofert takiego produktu jak mój z tą metodą dostawy 

oznacz moderatorów