anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nadać przesyłkę z dostawą w sobotę? Allegro Smart InPost/DPD

Ocean_sklep
#7 Wielbiciel#

Cześć, po zaznaczeniu (w oknie nadawania przesyłki) opcji dostawy na sobotę otrzymuję poniższy komunikat:

"Błąd przetwarzania

Usługa dodatkowa jest już zawarta w ramach umowy przewozu Allegro Smart"

Podobnie w przypadku nadawania paczek za pośrednictwem DPD. Jak nadać przesyłkę z dostawą na sobotę i czemu służy w takim razie ten checkbox?

Ocean_sklep_0-1681417453736.png

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ocean_sklep w przypadku przesyłek Smart! usługa dostawy w weekend jest już dodana, więc nie ma potrzeby jej zaznaczać. Formularz jest taki sam dla wszystkich przesyłek, więc jeśli przesyłka nie jest Smart! to wówczas możesz zaznaczyć ten checkbox 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ocean_sklep
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, ale wciąż nie dowiedziałem się jak skorzystać z opcji dostawy na sobotę. Skoro jest już ta usługa dodana do przesyłki Smart to dlaczego dostawy nie odbywają się w sobotę? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ocean_sklep podaj proszę przykładowe numery zamówień dla których ta usługa nie została zrealizowana. Dodam, że przewoźnik nie może zagwarantować, że wszystkie przesyłki zostaną dostarczone do klientów w weekend.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ocean_sklep
#7 Wielbiciel#

@la_nika nie mogę znaleźć starszych przykładów, ale mam bieżące, w których nie mogłem zaznaczyć opcji dostawy na sobotę. Wrócę z odpowiedzią jeśli nie zostaną jutro dostarczone.


1. c80dfed0-da2c-11ed-9c3d-d5be72bd8e1c - bez Smart

2. 5b90c6d0-da35-11ed-8835-cb8a518f9d2e - Smart
oznacz moderatorów

Ocean_sklep
#7 Wielbiciel#

@la_nika

Dzień dobry,

zamówienia nie zostały dostarczone na sobotę, w dodatku Klient otworzył dyskusję twierdząc, że na moich aukcjach oferuję dostawę na sobotę. Proszę o pomoc w powyższym temacie

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Ocean_sklep dostawy w soboty oferujemy tylko dla zamówień Smart. Sprawdziłam zamówienie 5b90c6d0-da35-11ed-8835-cb8a518f9d2e i widzę, że przypisana do niego przesyłka została prawidłowo dostarczona w sobotę. 🙂 Nie została założona dyskusja do żadnego z podanych zamówień. 
Konsultuję kwestię m
ożliwości zaznaczenia opcji dodatkowej, którą wskazałeś na zrzucie ekranu. Wrócę z odpowiedzią. 🙂

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Ocean_sklep
#7 Wielbiciel#

Faktycznie, nie zauważyłem tego. Przepraszam za dodatkowe zamieszanie i dziękuję za informacje 

oznacz moderatorów