anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ominąć koszty podjazdu Allegro smart Dpd w przypadku mniej niż 4 paczek dziennie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
BabiKacik
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie do doświadczonych sprzedawców. Czy da się ominąć opłatę za podjazd po nowych zasadach za podjazd kuriera poniżej 4 paczek? Mam umowę z kurierem i za podjazd nie kasują nawet jak weźmie jedna paczkę, ale oczywiście poprzez Allegro nawet jak nadaje na własnej umowie to za każdy podjazd 3.99zł bo z reguły mam 1-2 paczek a reszta paczkomaty. Czy jak oddam paczkę do punktu Dpd Np. W dino to mi naliczy tą opłatę czy nie? Wszystko się rozchodzi o smarta oczywiście bo chciałbym go utrzymać, ale te opłaty i wymuszanie czym mam wysyłać to jest jakiś dramat. 

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
mikeza
#20 Guru#

rozumiem, że generowany poprzez stronę online.dpd, po imporcie z allegro ? ale to chyba z dostawą pod adres. Bo jak chciałem generować z odbiorem w punkcie to nie ma takiej opcji. DPD napisało mi,

Przesyłkę należy nadać na adres klienta a dopiero potem z zakładki dyspozycje zmienić adres na odbiór w punkcie. 
______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@mikeza jak kupujący zamawia z odbiorem w pickup to generujemy w allegro z WzA oczywiście bez podjazdu kuriera. Nie spotkałem się z doliczeniem za podjazd kurier do paczek zamawianych na pickup.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

to ja robię tak samo 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Client:44052296 a jaki masz "typ operacji" gdy doliczona zostaje dopłata? 
Nigdy nie została mi naliczona dopłata (albo nie umiem znaleźć) a wg tego co czytam powinienem je mieć codziennie. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek  w Rozliczenia z Allegro - Historia operacji - typ operacji - DPD - Kurier opłaty dodatkowe -

Najlepiej wygenerować zestawienie do pliku i w pliku csv włączyć wyszukiwanie i wpisać kod dopłaty: DPD_N1_PODJAZD

oznacz moderatorów
trendy3x
#7 Wielbiciel#

Moja sytuacja z dzisiaj ... przyjechał kurier DPD zabrał 1 paczkę , resztę nadaną na dzisiaj zostawił twierdząc że nie ma zlecenia ... 😞  rezygnuje z DPD ale nie wiem jak jest z UPS...

oznacz moderatorów