anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak powiązać Manager przesyłek z kontem Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
krzysztof230
#8 Zapaleniec#

Zarejestrowałem się w Managerze paczek inpost. Mam Smart. Klient kupił z przesyłką Smart. Chcę wysłać ale brak połączenia z Allegro. Jest taki komunikat; "Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!". Jak mam sprawdzić czy połączyłem konto na stronie Allegro. Chyba zrezygnuję z tego Smart. Tylko kłopot. Krzysztof

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@krzysztof230 Krzysztofie, czy połączyłeś konto Managera z Allegro? W tej zakładce znajdziesz informacje o wszystkich powiązanych z Twoim kontem Allegro aplikacjach: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje 

Jeśli nie masz jeszcze połączenia, to przejdź na stronę Managera i utwórz konto. Żeby połączyć konto Allegro z Managerem wejdź w zakładkę "Allegro" w Managerze i przejdź do "Import Allegro InPost". W sekcji "Zarządzanie kontami" możesz powiązać swoje konta.

Przed połączeniem kont upewnij się, że nie masz zablokowanych wyskakujących okienek (pop up) w przeglądarce, a także wyłącz wtyczki blokujące reklamy.

Tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję: https://manager.paczkomaty.pl/v1/api/assets/instrukcja-nadawania-przesylek-Allegro_2505.pdf 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
krzysztof230
#8 Zapaleniec#

Po odblokowaniu wyskakujących okienek udało mi się Managerem ale, czemu po wybraniu wyświetlonej przesyłki jest koszt wysyłki 9,90 zł, skoro jest to przesyłka Smart i dostawa jest 0 zł.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@krzysztof230 Czy zaimportowałeś dane z Allegro? Pamiętaj również o prawidłowym przekazaniu adresu mejlowego kupującego: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/jak-nadac-przesylke-allegro-... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
krzysztof230
#8 Zapaleniec#

Jak pobrać etykietę do wydrukowania?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@krzysztof230 Etykietę wygenerujesz i pobierzesz w Managerze Paczek InPost. Kliknij w "Akcje", a następnie wybierz opcję "Drukuj etykietę". 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
krzysztof230
#8 Zapaleniec#

Proszę nie odpowiadać, udało się wydrukować etykietę. Mam jednak pytanie, czy na wysyłki Smart za 0 zł są jakieś ograniczenia ilościowe? Mogę wysyłać do końca Smart?

Krzysztof

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@krzysztof230 Krzysztofie, na Allegro nie ma limitów sprzedaży w ramach Smart. Takie limity są na Allegro Lokalnie (6 przesyłek z darmową dostawą raz na kwartał). 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
krzysztof230
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc! Pozdrawiam.

oznacz moderatorów