anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak powiązać Manager przesyłek z kontem Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
krzysztof230
#8 Zapaleniec#

Zarejestrowałem się w Managerze paczek inpost. Mam Smart. Klient kupił z przesyłką Smart. Chcę wysłać ale brak połączenia z Allegro. Jest taki komunikat; "Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!". Jak mam sprawdzić czy połączyłem konto na stronie Allegro. Chyba zrezygnuję z tego Smart. Tylko kłopot. Krzysztof

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krzysztof230 Krzysztofie, czy połączyłeś konto Managera z Allegro? W tej zakładce znajdziesz informacje o wszystkich powiązanych z Twoim kontem Allegro aplikacjach: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje 

Jeśli nie masz jeszcze połączenia, to przejdź na stronę Managera i utwórz konto. Żeby połączyć konto Allegro z Managerem wejdź w zakładkę "Allegro" w Managerze i przejdź do "Import Allegro InPost". W sekcji "Zarządzanie kontami" możesz powiązać swoje konta.

Przed połączeniem kont upewnij się, że nie masz zablokowanych wyskakujących okienek (pop up) w przeglądarce, a także wyłącz wtyczki blokujące reklamy.

Tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję: https://manager.paczkomaty.pl/v1/api/assets/instrukcja-nadawania-przesylek-Allegro_2505.pdf 

oznacz moderatorów
krzysztof230
#8 Zapaleniec#

Po odblokowaniu wyskakujących okienek udało mi się Managerem ale, czemu po wybraniu wyświetlonej przesyłki jest koszt wysyłki 9,90 zł, skoro jest to przesyłka Smart i dostawa jest 0 zł.

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krzysztof230 Czy zaimportowałeś dane z Allegro? Pamiętaj również o prawidłowym przekazaniu adresu mejlowego kupującego: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/jak-nadac-przesylke-allegro-... 

oznacz moderatorów
krzysztof230
#8 Zapaleniec#

Jak pobrać etykietę do wydrukowania?

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krzysztof230 Etykietę wygenerujesz i pobierzesz w Managerze Paczek InPost. Kliknij w "Akcje", a następnie wybierz opcję "Drukuj etykietę". 

oznacz moderatorów
krzysztof230
#8 Zapaleniec#

Proszę nie odpowiadać, udało się wydrukować etykietę. Mam jednak pytanie, czy na wysyłki Smart za 0 zł są jakieś ograniczenia ilościowe? Mogę wysyłać do końca Smart?

Krzysztof

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krzysztof230 Krzysztofie, na Allegro nie ma limitów sprzedaży w ramach Smart. Takie limity są na Allegro Lokalnie (6 przesyłek z darmową dostawą raz na kwartał). 🙂 

oznacz moderatorów
krzysztof230
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc! Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Nadal nie można wysłać paczki. Kolejny tydzień. To jest chore!

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @konto zamknięte. Jaki problem napotykasz przy próbie nadania przesyłki? Proszę, podeślij zrzuty ekranu lub opisz dokładniej sytuację. Możesz podać przykładowe numery zamówień?  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów