anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozliczane są dostawy DPD ze Smart! ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
EElektryka_com
#11 Animator#

Mam pytanie, czy jak na liście rozliczeń z Allegro mam pozycję "Allegro Kurier DPD - w ramach Usługi Allegro Smart" to jest to definitywnie pewne, ze DPD już nie naliczy mi za tę przesyłkę?

To jest pytanie o techniczny aspekt jak to działa, czy Allegro wpisuje pod DPD Smart tylko na podstawie własnego sytemu w ciemno, czy jest jakiś feedback z DPD i wtedy, gdyby DPD nie uznał tej paczki jako smart z jakiegos powodu (i naliczył opłatę) to Allegro nie naliczy mi już wtedy tych 3.99 (czy obecnie w promocji 1.99)?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EElektryka_com  jeżeli podasz prawidłowy zaszyfrowany adres mailowy Kupującego lub nadasz z Wysyłam z Allegro, wówczas koszty dostawy doliczymy do Twoich rozliczeń z Allegro, wtedy za tą przesyłkę rozliczasz się bezpośrednio z nami, a nie z DPD. Gdyby została Ci naliczona opłata za przesyłkę od DPD (co nie powinno się zdarzyć) zawsze możesz się z nami skontaktować, a my pomożemy wyjaśnić tę kwestię. Jeśli widzisz rozliczenie za daną przesyłkę w zakładce Rozliczenia z Allegro, oznacza to, że poprawnie ją nadałeś i będzie objęta nową metodą rozliczeń.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów