anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wygenerować etykiety?

PBmarket
#7 Wielbiciel#

Mam problem. Klient kupił u mnie 3 przedmioty, o łącznej kwocie 172 (36, 40 i 96 zł) zł. Wpadła mu zatem darmowa wysłka w opcji Smart z Kurierem. W ustawieniach wysyłki mam zaznaczone, że za każą przesyłkę powinien zapłacić oddzielnie i oddzielnie będą one wysłane. W jaki sposób teraz mam je nadać? Jeśli wejdę w przesyłki Allegro, to generuje mi się tylko jedna etykieta. Nie mam możliwości by nadać wszystkiego w jednej przesyłce, gdyż gabarytowo są dość duże. Proszę o pomoc bardziej doświadczonych użytkowników: )

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

pulkownik66
#19 Nestor#

@PBmarket  Jeżeli wyskoczyła ci tylko jedna przesyłka, to wygenerujesz tylko jedną etykietę, za drugą musisz niestety zapłacić z własnej kieszonki.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@PBmarket   Ile widzisz przesyłek w zakładce zamówienia ? Bo skoro masz ustawioną 1 sztukę w cenniku to powinieneś widzieć 3 przesyłki.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

PBmarket
#7 Wielbiciel#

Widzę tylko jedną przesyłkę, ale po raz pierwszy mam taką sytuację, więc może po prostu nie umiem tego zrobić? Czy będę mogła po prostu 3x wejść w panel nadawania?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@PBmarket  Wrzucam Twoje rzeczy do koszyka i koszty dostawy się sumują więc powinno Ci wyskoczyć więcej przesyłek. Nie mam pojęcia dlaczego masz tylko jedną. Skoro jest tak jak mówisz to wygenerujesz jedną etykietę Smart i nic więcej.

Ważna jest suma zakupów a ona przekracza 100 zł. Mi w listach poleconych czasem wyskakuje nawet i 6 przesyłek 😊

Na pewno tu patrzysz w zakładce zamówienia ?

2020-11-22.jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@PBmarket napisz jaki kurier ? Poczt, DPD itp ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

PBmarket
#7 Wielbiciel#

Nadaję przez Allegro kurier DPD. Wszystko wygląda standardowo, jak przy jednej przesyłce. Chyba że będę mogła po prostu 3x wejśc w opcję nadania przesyłki? Żadna z tych przesyłek nie osiągnęła kwoty 100zł więc chyba nie powinno być smarta?

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg a może przy DPD jak w EN trzeba nadać ręcznie może ktoś nadawał więcej DPD i się wypowie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  Właśnie ja nie mam DPD. Ale jak ma jedną przesyłkę to i tak pewnie wygeneruje płatne.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg właśnie ja też nie mam DPD w EN i Inpoście się da więc tu też powinno chodź możemy się zdziwić 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@PBmarket spróbuj kolejny raz zrobić przesyłkę, jak w razie co Cię skasują to się odwołasz o korektę bo Ci przysługują trzy paczki o ile masz poprawny cennik 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów