anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwiększyć kwotę min smart dla kupującego?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Pytanie o minimalną kwotę dla kupującego przez smart. Aktualnie mi się pojawia 30 a chciałbym 40. Gdzie to mogę zrobić   i czy mogę?@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
mdrogeria
#21 Demiurg#

???? Co ???

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Twojczysty_dom  nie to allegro samo oznacza przedmioty znakiem Smart.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Twojczysty_dom w Twoich ofertach, tak jak we wszystkich z metodami dostawy Smart!, darmowa przesyłka zaczyna się po przekroczeniu kwoty zamówienia 40 zł. 

dostawa Smart!.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Dziękuje. To pytanie dlaczego piszą, że paczkomat In Post od 30zł w cenniku dostaw.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Twojczysty_dom czy możesz podesłać zrzut, na którym widzisz tą infromację? 
W Twoich ofertach w cenniku dostawy są informacje o darmowej dostawie w ramach Smart! od 40 zł.

paczkomat smart!.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#
 
 

paczkomat.png

Jak w chodzę, ze swojego konta na produkt i dostawy to widzę 30. Jednak dziękuję za info skoro klient widzi 40 to super.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Twojczysty_dom podeślij mi proszę jeszcze numer oferty, w której to sprawdzałeś. Upewnię się jak to wygląda, bo powinno być od 40 zł widoczne dla obu stron.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Pierwsza lepsza dodana przed chwilą. NIVEA Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu

11744503476. Na każdej to się pojawia.
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Twojczysty_dom sprawdziłam i dla kupujacych wygląda to tak:
cennik dostaw Smart.png
Już wyjaśniam dlaczego Ty widzisz to inaczej 🙂 Jesteś wśród kupujących, o których piszemy tutaj Dlatego widzisz w ofertach informacje o dostawie w ramach Smart! od 30 zł. Powinnaś otrzymać od nas e-maila w tej sprawie, Ty możesz zamawiać w ofertach (również innych sprzedających) w ramach Smart! już od 30 zł, ale kupujący, którzy nie biorą udziału w tym teście widzą taki cennik dostawy jak ja.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Dziękuje za pomoc. Miłego dnia.

oznacz moderatorów
eplecak-com-pl
#10 Popularyzator#

Chciałabym zapytać, jak to jest, że klient zamawia towar za 23 zł z pakietem smart? Jak można to sprawdzić? Od kiedy smart jest od 20 zł? aaa.jpg

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eplecak-com-pl Cześć 🙂 Do końca stycznia 2022 roku trwa test, w którym część kupujących może skorzystać z darmowej dostawy Smart! w przypadku zakupów za niższą kwotę niż 40 złotych. Są trzy grupy kupujących, którzy mogą skorzystać z darmowej dostawy za zakupy od:
- 1 zł,
- 30 zł,
- 40 zł. 

Jeśli kupujący zrobi u Ciebie zakupy za mniej niż 40 zł i skorzysta z darmowej dostawy Smart!, to nie zostanie pobrana od Ciebie opłata za przesyłkę Smart! 

Informowaliśmy o tym w Aktualnościach: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-smart-czesc-kupujacych-moze-skorzystac-z-darmowej-dosta... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
eplecak-com-pl
#10 Popularyzator#

Dziękuję bardzo za informację! Zapoznam się z informacjami w aktualnościach! 

oznacz moderatorów