anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie metody dostawy dodać do ofert, aby mieć Smart?

ChainSaw
#9 Pomysłodawca#

Jakie metody wysyłki muszę jeszcze dodać by nadal wysyłać z Allegro Smart ? Powoli mi ten Smart zanika . Dodam że do najbliższego punktu nadania One Box mam 27 km, dlatego metoda ta odpada

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ChainSaw zasady są opisane w tym artykule
Warunkiem koniecznym jest posiadanie Allegro One (Punkt, Box) lub Allegro One (Punkt, Box, Kurier) jako metody dostawy do punktu odbioru lub automatu paczkowego. 
Wyjątkiem, są przedmioty, które nie mieszczą się do automatu paczkowego, w takiej sytuacji wymagamy dwóch różnych metod dostaw do drzwi z listy metod kwalifikujących.
Przykro mi, ale jeśli warunki nie zostaną spełnione, oferty utracą oznaczenie Smart! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ChainSaw bez One Boxa nie będziesz miał smarta 😞  sami se podcinają gałąź na której siedzą 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ChainSaw
#9 Pomysłodawca#

Włączyłem tego One Boxa na próbę ,podliczę potem koszta i co mi się lepiej opłaci

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ChainSaw akurat koszty dopłat mają najniższe problem jest z odbiorami i dostawami w niektórych regionach, zwróć też uwagę co dodajesz i czy jesteś obsługiwany po kodzie pocztowym, są tam dwie opcje z kurierem ( musisz być obsługiwany kod ) i bez kuriera ( to obsługuje UPS w całej polsce )

________
Κώστας
oznacz moderatorów