anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jakie są róźnice w sprzedaży na koncie zwykłem a firmowym

ancia155
#7 Wielbiciel#

czyli tak naprawdę mogę normalnie sprzedawać na allegro mają konto zwykłe? Nie muszę wystawiać na allegro lokalne? Czym się to różni, sprzedaż na kocie firmowym a sprzedaż na koncie zwykłym ?, bo to że mogę sprzedawać produkty z smart to już wiem, 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

różnic jest wiele / zapoznaj się z regulaminem...........bo potem będzie płacz..........................................................właściwie to same różnice są............. ale będziesz zadowolona.......... przecież to ALLEGRO!!!

oznacz moderatorów

ancia155
#7 Wielbiciel#

właśnie, szczerze mówiąc to od miesiąca szukam jakiś informacji na temat allegro, ale wciaż widzię negatywne opinie od strony sprzedawców, więc się wącham 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Poczytaj przez miesiąc to forum to będziesz wiedzieć czego się spodziewać. Można się nieźle zdziwić. Ogólnie najwięksi uciekają do własnych sklepów.

oznacz moderatorów

ancia155
#7 Wielbiciel#

tak, już czytam i szczerze mówiąc jestem przerażona, co się dzieje 

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

i jak pachniesz?........... jak sexi, to też chętnie powącham

oznacz moderatorów

ancia155
#7 Wielbiciel#

mój błąd XD waham 🙂 

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

szkoda😋............... bo już mną chuć targnęła

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Wady prywatnego:

- 1zł opłaty od sprzedaży przedmiotu

- allegro nie wystawi faktury za swoje usługi

- autowznawianie aukcji szwankuje i na złość nie chcą naprawić.

- klienci bardziej boją się kupować od osób prywatnych.

 

Zalety prywatnego:

- nie latasz jak ten pies z pęcherzem wysyłać paczki w 3 różnych punktach, a od połowy przyszłego miesiąca w 5ciu. Inpost, zwroty i masz smarta. 

Na firmowym, żeby dodatkowej złotówki nie płacić musisz mieć abonament za bodajże 48 zł.

Masz więcej możliwości wysyłki z drukowaniem etykiet z wysyłam z allegro. Sądząc jednak po ilości narzekań na forum to nie wiem czy to zaleta. Ciągłe lamenty, że coś nie działa albo dopłaty po miesiącach doliczyli...

Jako osoba prywatna nie musisz przyjmować zwrotów ale wtedy nie masz wysyłek smart. Jako firma na koncie prywatnym i tak musisz. 

Więcej mi do głowy obecnie nie przychodzi.

oznacz moderatorów

ancia155
#7 Wielbiciel#

bardzo dziękuję,  co to zwrotów sprzedaje produkty personalizowane które w prawie polskim nie podlegają zwrotą 🙂 jednie reklamacji , tak to prawa, że się bardziej klientci boją co mnie troszkę odstarsza 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

A jeszcze o jednej poważnej wadzie konta firmowego zapomniałam. Jest nią zatrzęsienie postów w stylu: aaaaaa już miesiąc czekam na weryfikację, nie mogę nic wypłacić- strach zmieniać...

oznacz moderatorów

ancia155
#7 Wielbiciel#

masakra, czyli allegro dla klientów, a sprzedających mają gdzieś, cieakwe jak to będzie z portalem który otwiera się za kilka dni, (tak wiem nie można tutaj nazw pisać) niby 0% od sprzedaży ale czy to przyciągnie kupujących z allegro? czy tylko wejdą z ciekawość i wrócą na allegro, bo wiekszosć wie o allegro a innych portalch to ciezko

oznacz moderatorów

ja_Nitka
#10 Popularyzator#

dla nowych firm na Allegro masz pakiet powitalny - brak prowizji przez 90 dni (z ograniczeniami) i inne atrakcje, możesz spróbować jak Ci będzie szło,

konto prywatne zmienisz na firmowe w każdej chwili ale w drugą stronę już się nie da, więc warto się zastanowić 🙂

oznacz moderatorów