anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient ma Smarta a i tak naliczyła mu się opłata za wysyłkę

MAMY ROZWIĄZANIE!
Titanum2017
#10 Popularyzator#

Klient ma Smarta, chciał kupić przedmioty na mojej aukcji ( powyżej 80 zł kurier za darmo) , jednak klient zgłosił, że nalicza mu się opłata za wysyłkę. To pierwsze takie zgłoszenie, nie mam pojęcia co może być tego przyczyną?

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
xyz96
#21 Demiurg#

@Titanum2017 Jeśli to wiele przedmiotów w jednym zakupie, koszt wysyłki wszystkich przedmiotów bez Smart może przekraczać 100 zł, a wtedy Smart znika. Być może masz ustawioną 1 sztukę w paczce lub dopłatę do kolejnej sztuki.

oznacz moderatorów
Titanum2017
#10 Popularyzator#

Nie, te przedmioty sprzedaję cały czas i tylko w tym jednym przypadku ktoś zgłosił taki problem, dziękuje za odpowiedź.

 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Titanum2017  odeślij klienta do lektury albo sam przeczytaj i mu wytłumacz (w skrócie xyz96 Ci to wytłumaczył)

Jak korzystać z Allegro Smart! 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:44052296 Co wytłumaczył?? Żeby odnieś się należałoby znać więcej szczegółów, zauważ że @Titanum2017 pisze tylko w tym jednym przypadku.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@LEW433 a no to wytłumaczył że dlaczego została naliczona opłata za transport (najczęstsze przyczyny doliczania transportu kupując ze smart)

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Dobrze wytłumaczył. Wystarczy pomyśleć. Nie każdy jak ty, potrzebuje mnóstwa szczegółów 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Titanum2017 podaj proszę numer zamówienia, wyjaśnimy to! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

Tak się dzieje dlatego że klienci nie szanują tego dobrodziejstwa jakim jest smart. Zamawiają po kilka razy i nie są w stanie na czas odebrać paczki z paczkomatu. Te paczki wracają niepotrzebnie a wiadomo że ktoś za to płaci.

oznacz moderatorów
Titanum2017
#10 Popularyzator#

https://allegro.pl/oferta/raw-paleo-indyk-i-kaczka-400-g-adult-10696883152

to jest link do aukcji z tym problemem a poniżej korespondencja z klientem

Dzień dobry wg info na allegro powyżej 80 zł darmowy kurier , dlaczego jest naliczana opłata jeśli informujecie kupującego że powyżej 80 zł darmowy kurier?! Proszę o odpowiedź
Bardzo proszę o telefon, bo chyba nie rozumiem o co chodzi. pozdrawiam serdecznie [edycja]
Myślę jednak, że jest to pytanie do pracownika Allegro. Ja jako sprzedający nie naliczam żadnych opłat, ustalam tylko swoją cenę za przesyłkę a opłaty nalicza system Allegro. Jeśli ma Pan wykupioną usługę Smart opłata nie powinna być naliczana. pozdrawiam serdecznie [edycja]
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Titanum2017 zerknij , smarta masz tylko dla paczkomatów w tej ofercie .

oznacz moderatorów
Titanum2017
#10 Popularyzator#

mnie się wyświetla kurier DPD ze Smartem

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Titanum2017 Tak DPD był ukryty ale !!!

Kurier, DPD
12,99 zł
1..................................................... 1szt w paczce  , kolejna sztuka 12,99, niestety Twój błąd 
12,99 zł
wt. 3 sie. - śr. 4 sie. u Ciebie
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Titanum2017 Tak jak w moim pierwszym poście wczoraj - max w paczce 1 i dopłata do kolejnej sztuki, a zaprzeczałaś  🙂 Jeśli klient kupi wiele sztuk, koszt wysyłki przekracza 100 zł i Smart znika.

oznacz moderatorów