anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszt dostawy

MAMY ROZWIĄZANIE!
ketjow_h
#3 Debiutant#

Dzień dobry.                                                                                                                                                                                Mam pytanie dlaczego musiałem ponieść koszt dostawy InPost w przypadku posiadania przeze mnie konto Allegro Smart. Sprzedałem buty za 80 zł (nr aukcji 12777065130), kupujący skorzystał ze Smarta, a ja generując etykietę na stronie InPostu musiałem najpierw ją opłacić kwotą 9,99 zł.

Proszę o wyjaśnienia i pomoc w tej sprawie.

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ketjow_h unikalny adres e-mail przypisany do zamówienia , czy prawidłowo wprowadzony ??

Zerknij w MP czy przy przesyłce przy znaczku paczuszki masz oznaczone 0zł?

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@ketjow_h 

W tej transakcji nie było warunków zwrotu. Ta oferta nie mogła być oznaczona jako SMART. Klient zapewne opłacił przesyłkę. Sprawdź to jeszcze raz.

 

oznacz moderatorów
ketjow_h
#3 Debiutant#

Data przekazania wpłaty

30 października 2022, 07:38:46

Razem do zapłaty

Kwota do zapłaty80,00 zł
W tym koszty dostawy0,00 zł
Kwota wpłaty80,00 zł
 zakończona
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Na pewno była to oferta Smart?

oznacz moderatorów
ketjow_h
#3 Debiutant#

chyba jednak smart skoro w opcjach dostawy było napisane " Aby mieć darmową dostawę, kup u ketjow_h za co najmniej 40,00 zł"

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ketjow_h tak ,, Aby mieć darmową dostawę, kup u ketjow_h za co najmniej 40,00 zł.,, czyli to jest darmowa dostawa od Ciebie , a nie SMART . Czyli wszystko się wyjaśniło , klient skorzystał z darmowej dostawy jaką oferujesz Ty .

oznacz moderatorów
ketjow_h
#3 Debiutant#

Ale jak to możliwe, przecież ja nie wprowadzałem czegoś takiego w opcjach dostawy.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ketjow_h skoro jest to musiałeś wprowadzić 

oznacz moderatorów
ketjow_h
#3 Debiutant#
Przecież na tej aukcji jest napisane w opcjach dostawy:
Paczkomat InPost
 - koszt dostawy 8,99 zł
 
 
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ketjow_h warunki darmowej dostawy ustawia się tu - https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

sprawdź !!

oznacz moderatorów
ketjow_h
#3 Debiutant#

Faktycznie miałem wybraną opcję darmowej dostawy powyżej 40 zł na teranie kraju, ale jak to się stało, nie mam bladego pojęcia. Na pewno nie będę już nic sprzedawał na Allegro, prowizje coraz wyższe, a obsługa formularza sprzedaży dla kogoś kto sprzedaje sporadycznie, jest zbyt skomplikowana i czasochłonna.

Dziękuję za okazaną pomoc i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Każdą wystawioną ofertę musisz teraz czytać kilka razy zanim wystawisz i nawet po wystawieniu, można się zdziwić.

oznacz moderatorów