anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier DPD opłaty dodatkowe

sklepzpanelami
#8 Zapaleniec#

Witam,

Przypadkowo wszedłem dzisiaj w Rozliczenia Allegro i okazało się, że mam kilkanaście opłat pod tytułem "DPD - Kurier opłaty dodatkowe".

Te dodatkowe opłaty pojawiają się przy różnych przesyłkach (jedne większe, drugie mniejsze, jedne cięższe, drugie lżejsze).

Informacja jaka pojawia się przy tych dopłatach to "Niestandardowa paczka/paleta"

Chciałbym wiedzieć na czym polega ta niestandardowość, bo według mnie paczki były wysyłane zgodnie z wytycznymi.

Wszystkie sprzedane przeze mnie produkty są powiązane z Katalogiem produktów Allegro i wysyłane przez Allegro DPD i nie przekraczają wymiarów/wagi zadeklarowanych w katalogu.

 

Gdzie mogę zareklamować naliczone dodatkowe opłaty?

Razem wyszło tych dopłat 232zł za kilka sprzedanych przedmiotów, co powoduje że sensowność prowadzenia sprzedaży na Allegro bardzo spada.

 

Proszę o pomoc w mojej sprawie.

Pozdrawiam, Jacek

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zachowanie wagi to nie wszystko .Kurierzy mają swoje zasady .Nie standardowa paczka może być np. zawinięta w folię ,gabaryt zewnętrzny jest owalny a nie w kształcie prostopadłościanu ,włożona w kopertę i inne cuda wianki byle sobie tylko odbić na sprzedawcach koszty smarta.

oznacz moderatorów