anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Logiczna Propozycja do allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
WIECZOREKPL
#11 Animator#

Jeśli my Sprzedawcy mamy wam allegro dokładać do waszego Smarta 99 groszy lub 1.99 groszy i do kuriera 3.99 i nie mamy wyboru jeśli chcemy byc Smart 

To wy dołóżcie nam sprzedawcą do opakowania waszej [edycja] wysyłki 

I reklamujcie Nas też w telweizji za wasze czyli nasze pieniądze 

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28
xyz96
#21 Demiurg#

@gemma22 No tak, dlatego nie zmienia to faktu, że do interesu nie dokładacie, więc wszystkie koszty finalnie pokrywają kupujący i jeszcze coś wam zostaje 🙂

Nie mam  kasy, serio. Na nowego lapka mnie nie stać 🙂

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96 zacznij sprzedawać na Allegro, zobaczymy jak szybko dorobisz się nowego lapka 😂

oznacz moderatorów
gemma22
#11 Animator#

@xyz96 dokładnie "cos" zostaje A niektórzy to traktują jako główne źródło dochodu i chcieli by z tego utrzymać rodzine

"Nie mam  kasy, serio. Na nowego lapka mnie nie stać 🙂" - to jestem pewna że sprzedajesz na allegro 😁

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96 gdybyśmy doliczali te wszystkie koszty do cen, to siedzielibyśmy cicho i zarabiali dalej, ale tak się składa, że zarabia Allegro, a my mamy co raz mniejsze zyski, bo dokładamy z własnej kieszeni do wysyłek. Za chwilę nie kupisz sobie na Allegro herbatki, nawet przeterminowanej, bo nie będziesz miała od kogo.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

"Wszyscy dokładacie wszystko do ceny przedmiotu, wszystkie koszty ponoszą kupujący" - mam rozumieć, że gdy jeszcze handlowałaś tą stalą, to wszelkie podwyżki jakie fundował ci np. producent, wspaniałomyślnie brałaś na siebie (no bo przecież nie wypada wliczać kosztów działalności w cenę towaru, co nie😏)?
To ja się nie dziwię, że tego biznesu już nie prowadzisz😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere zaczynam podejrzewać, że @xyz96 jest doradcą ekonomicznym naszego rządu, który twierdzi że wzrost kosztów utrzymania przedsiębiorstwa nie ma wpływu na ceny w sklepach. 😁

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Ode mnie z dala, nie rzęzić tu, to nie jest wątek o mnie.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96 spróbuj w cenę przedmiotu, który jeszcze nie tak dawno kosztował 2 zł, wliczyć wszystkie koszty jakie co chwila narzuca Allegro A potem sprzedaj to. Powodzenia 😏

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@konto zamknięte Ja sobie nawet nie wyobrażam teraz wliczać kosztów smarta w cenę przedmiotu. W takiej branży AGD, gdzie konkurencja jest masakryczna, w towar powyżej 100zł doliczyć jeszcze 4zł za kuriera smart to już skazanie siebie na brak sprzedaży 😉

oznacz moderatorów