anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje oferty były SMART, i SMART wygasł. Zakupiłem go ponownie, ale już nie są SMART.Co muszę zrobić?

bluszcz7b
#7 Wielbiciel#

Moje oferty były SMART, ale SMART wygasł. Zakupiłem go ponownie, ale teraz już nie są SMART. Co muszę zrobić?

np:

https://allegro.pl/offer/16354152412

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Ale to nie tak działa na zwykłym Allegro.

Warunki dotyczące ofert dla kont zwykłych
  • Udostępnij w swoich ofertach metodę Allegro Paczkomaty InPost z płatnością z góry. W zakładce Ustawienia dostawy podaj dla niej cenę, która mieści się w przedziale cenowym z tej tabeli.
  • Udostępniaj numery przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień. Zadbaj o to, aby przesyłki nadawać w terminie, który deklarujesz w ofercie.
  • Utwórz warunki zwrotu i dodaj je w ofertach. Podaj w tych warunkach adres zwrotu na terenie Polski, jeśli:

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#12 Orędownik#

@bluszcz7b Wykupienie Smart! działa dla Ciebie jako kupującego i nie ma nic wspólnego z oznaczeniem Smart Twoich ofert sprzedaży. By mieć to oznaczenie, należy spełniać określone warunki 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

bluszcz7b
#7 Wielbiciel#

Pomoc Allegro odpisałą:

Aby uzyskał Pan ponownie oznaczenie Smart! na allegro.pl, należy do zamówień dodać 50% listów przewozowych na czas, czyli jeżeli deklaracja wysyłki przypada np. na 31.08.2024r, to do tego czasu należy go dodać. Uwzględniamy zamówienia z ostatnich 30 dni.

W ostatnich 30 dniach miał Pan dwa zamówienia i obydwa są wykluczone z jakości sprzedaży, wobec tego przy kolejnych, niewykluczonych procent listów będzie się naliczał, a gdy wyniesie minimum 50%, wówczas uzyska Pan oznaczenie Smart!.

Tak więc, to był problem. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów