anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadanie przesyłki pobraniowej: Usługa nie dostępna u tego przewoźnika- co zrobić

MAMY ROZWIĄZANIE!
Moliland
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Od jakiegoś czasu nurtuje mnie jedno. Cały czas muszę nadawać przesyłki pobraniowe samodzielnie spoza allegro, choć kupno było ze smartem (dpd pobranie), ponieważ ze strony allegro jak próbuję nadać, zgłaszany jest błąd, że nie jest ta metoda dostawy dostępna u tego przewoźnika. Przecież jak nie jest jak ciągle tak kupują 😕 

Co w końcu zrobić, żeby to działało?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

@Moliland Możesz także dodać umowę własną z przewoźnikiem – wtedy zamówisz przesyłki metodami, które oferuje przewoźnik i nadasz zamówienia opłacone z góry oraz za pobraniem.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/wysylam-z-allegro-narzedzie-do-nadawania-p...

 
oznacz moderatorów
Moliland
#9 Pomysłodawca#

Dzięki. Czyli muszę mieć umowę własną z DPD na to wychodzi i nie ma innej opcji. Trudno jutro będę dzwonić.

Nie wiem jak mogłam przeoczyć tą kartę informacyjną wcześniej dzięki za link.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Moliland  

Bez podpisywania umowy własnej z przewoźnikiem nadasz przesyłki opłacone z góry poniższymi metodami:

Koszty przesyłek doliczymy do rozliczeń z Allegro na Twoim koncie i zapłacisz za nie oraz za usługi dodatkowe na podstawie faktury od nas. Zobacz cennik.

Pobraniówki tylko z umową 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów