anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż w Allegro Smart - czy wyślę paczkę za 0 zł?

Marshall011
#10 Popularyzator#

Witam,

Dziś zakupiłem Allegro Smart. Moje pytanie dotyczy tego, czy będę mógł nadawać paczki przez Allegro InPost za darmo? 

Czytałem artykuł że trzeba mieć 5 pozytwynych ocen przez ostatnie 12 miesięcy oraz ocenę sprzedaży 98%. 

Wydaje mi się że spełniam warunki. 

W piątek sprzedałem przedmiot, czy zatem jeśli Allegro Smart kupiłem dziś to nie wyślę przedmiotu do paczkomatu za 0 zł? Może w tym jest rzecz że dopiero od teraz gdybym wystawił coś i sprzedał będę miał możliwość nadania przesyłki za 0 zł? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

Marshall011 musisz jeszcze udostępnić zwroty .

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Marshall011  Nie musisz kupować Smarta by móc ze Smartem sprzedawać. Poczytaj o warunkach i sam się uaktywni jak je spełnisz 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Marshall011 Zakup Smart nie ma tu nic do rzeczy. Nie musisz kupować Smart, aby wysyłać tą metodą. Musisz spełnić warunki i Smart pojawi się w Twoich ofertach.

oznacz moderatorów

Marshall011
#10 Popularyzator#

Hmm, można to gdzieś sprawdzić czego jeszcze nie spełniam? 

Czytałem artykuł, jest napisany dość niejednoznacznie i ciężko stwierdzić czy już je spełniam czy nie. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Marshall011  Nie spełniasz.  @mdrogeria  napisał Ci przecież o zwrotach.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Marshall011
#10 Popularyzator#

Dodałem przed chwilą. Może potrzeba trochę czasu. 

Dzięki za szybką odpowiedź w każdym razie. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Marshall011  Sprawdź jeszcze numery przesyłek uzupełnione w terminie . Jeśli masz co najmniej 50 % to poczekaj i Smart się pojawi.

Sprawdzisz tutaj :

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/jakosc-sprzedazy

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Marshall011
#10 Popularyzator#

Myslę że o to chodzi, mam poniżej 50%. 

Czyli po prostu następnym razem jak coś sprzedam powinienem od razu zapisać ten numer. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Marshall011  Nie korzystasz z managera Inpostu? Tam numery wskakują z automatu.

Tak, musisz ten numery wprowadzać by kupujący mogli śledzić swoje przesyłki.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Skoro hurtownia, to trzeba dane firmy podać, warunki reklamacji określić, a przy zwrotach nie można pisać, że nie może być śladów użytkowania. Warunki zwrotów i reklamacji powinny być w każdej ofercie.

oznacz moderatorów