anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczanie opłat za darmową wysyłkę Smart

Outlet73
#1 Nowicjusz#

Witam,

 Mam takie pytanko, od jakiegoś czasu zauważyłem iż opłaty za darmowe wysyłki Smart naliczają mi się w kwocie 2,49zł i 0,99zł.

Dodam iż paczki wysyłam każdego dnia więc dość często paczki u Kupujących pojawiają się kolejnego dnia od złożenia zamówienia.

0,99zł rozumiem ponieważ to paczka która pojawia się później u Klienta niż deklarowałem.

skąd bierze się ta kwota 2,49zł ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Outlet73 jest to związane z opłatami za przesyłki Smart!, które zależne są od kosztów zamówienia. Szczegóły znajdziesz w tym artykule. Przykładowo za zamówienie nr f47325e1-e81f-11ec-b08b-3dfd67f6cbf5 została naliczona opłata 2,49 zł, ponieważ wartość zamówienia to 149 zł, a dla metody Allegro Paczkomaty InPost o wartości od 80 zł do 199,99 zł do rachunku sprzedającego doliczamy opłatę w takiej wysokości (2,49 zł). Natomiast opłata 0,99 zł dotyczy zamówień o wartości pomiedzy 40 zł, a 79,99 zł.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedaje i nie zna regulaminu, sposobu naliczania opłat?😎

oznacz moderatorów

DINK-DEV
#8 Zapaleniec#

trzeba by mieć kogoś na etacie żeby ogarniał zmiany na Allegro: najpierw nie było opłat. potem było 0,99, potem 0,99/1,99, teraz 0,99/2,49 - jeszcze rok i będzie 10 zł do każdego zamówienia.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Na etacie to nie ale trzeba systematycznie śledzić wszystkie wiadomości jakie wysyła allegro. W paczkomacie to może nie ale u kuriera to wszystko możliwe.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Outlet73 brawo za spostrzegawczość, teraz sprawdź wysokość prowizji jakie płacisz na rzecz Allegro, a na koniec policz czy zarabiasz czy dokładasz do tego biznesu. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak wszystko dogłębnie przeanalizujesz to co jest obecnie i to co niebawem nas czeka to trzeba rzeczywiście dobrze się zastanowić nad sensem sprzedaży na takich warunkach i szukać lepszej alternatywy przynoszącej zysk .

oznacz moderatorów