anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczona dodatkowa opłata za przesyłkę InPost

MAMY ROZWIĄZANIE!
rolfa
#11 Animator#

Cześć @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Mamy pytanie do zamówienia nr 53e762b0-a90f-11ed-a526-b1042501b0a1.

Wygenerowałem dla niego dwie przesyłki - jedna przeszła jako smartowa, za drugą została naliczona opłata 9.99 zł. Chciałbym zapytać się dlaczego dla tego zamówienia nie należą się dwie przesyłki Smart.

Na jednym z przedmiotów (12619135624) mam ustawioną przesyłkę - MAX 1 sztuka na paczkę. Nie mam możliwości spakowania tego w jednej przesyłce ze względu na wagę (25kg). W związku z tym, dla drugiego przedmiotu (13247006637) powinna być druga etykieta. Dlaczego w zamówieniu jest ona płatna?

Jak mam ustawić na przyszłość wysyłki tak, żeby sytuacja się nie powtarzała? Dla przedmiotu (13247006637) mam ustawione max 2 w paczce i domyślam się, że z tego wzięło się zamieszanie?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@rolfa W przypadku zakupu w kilku ofertach z różnymi cennikami system podlicza koszty, biorąc pod uwagę jedynie cenę dostawy (pierwsza wartość z tabeli cennika) i wskazuje najwyższą, najniższą lub je sumuje. Liczba sztuk w paczce nie jest brana pod uwagę. 

Żeby rozwiązać ten problem musiałbyś mieć taki sam cennik we wszystkich ofertach lub ustawić sumowanie kosztów dla zakupów w ofertach z różnymi cennikami.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
rolfa
#11 Animator#

Czyli nie mogę mieć osobnego cennika dla produktu, którego mogę wysłać kilka w paczce tylko musi być naliczana jedna paczka do jednego produktu jak w przypadku paczek 25 kg? Trochę słabo.

ustawić sumowanie kosztów dla zakupów w ofertach z różnymi cennikami

prosiłbym o wytłumaczenie jak mam to zrobić i jak to będzie działać?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@rolfa Możesz mieć osobne cenniki i dodawać opcję dopłaty do kolejnej sztuki lub liczbę sztuk w paczce według potrzeb, ale jednocześnie musisz pamiętać, że przy sumowaniu kosztów w ramach zakupów w ofertach z różnymi cennikami system działa tak, jak napisałam wyżej.

Tutaj znajdziesz informacje na temat łączenia kosztów dostawy dla ofert z różnymi cennikami.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
rolfa
#11 Animator#

Czyli wybierając "sumę dostaw – wtedy zamówienia z poszczególnych ofert nadamy w osobnych przesyłkach, a kupujący zapłaci za każdą z nich" przesyłki zostaną naliczone osobno i przy takim zamówieniu jak powyższe będą się należy dwie etykiety SMART, dobrze rozumiem?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@rolfa Tak.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
rolfa
#11 Animator#

Dziękuję za pomoc 🙂

oznacz moderatorów