anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nigdy nie otrzymalam zwrotu pieniedzy za oddany towar.

Malgorzata122
#1 Nowicjusz#

Czesc,

Serdeczna prosba o pomoc  - zakupiłam korektor wad postawy po czym okazalo się, że jest zbyt luźny. Odesłałam towar z powrotem. Nie otrzymałam zwrotu pieniędzy.

DATA ZGŁOSZENIA I NUMER ZWROTU

11 lut 2022 13:42 OP8O/2022

 

Pozdrawiam,

Malgorzata122

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@Malgorzata122 A dlaczego tak długo czekasz żeby się upomnieć, sprzedajacy ma 14 dni zwrot i środki powinny wrócić tam skąd wyszły, sprawdzałaś? jeżeli ich nie masz to napisz tu i zażądaj zwrotu, sprzedajacy ma 24godz na odpowiedź: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

To nieco długo. Odstąpiłaś od zawartej umowy w określonym w prawie terminie i w związku z tym dokonałaś zwrotu towaru - (to są różne pojęcia) - kontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli to nie przynosi efektu - otwieraj dyskusję na Allegro i dokładnie opisz swój problem. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Malgorzata122 Cześć. 🙂 Dla zamówienia numer 5ad93f01-86cc-11ec-b31c-355306df355a Sprzedający zlecił zwrot 15 lutego. Sprawdź ponownie rachunek konta, z którego dokonałaś płatności za zakup. Jeśli nie zlokalizujesz pieniędzy, to daj znać - prześlemy Ci potwierdzenie tego przelewu i sprawę będziesz mogła wyjaśnić ze swoim bankiem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów