anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O co Państwu chodzi z" Uważaj, przestałeś spełniać warunki Super Sprzedawcy"

pawelski57
#1 Nowicjusz#

Dostałem meila

Uważaj, przestałeś spełniać warunki Super Sprzedawcy

o co chodzi ? mam same pozytywy,uczestniczę od początku w "super sprzedawca" i we wszystkich Waszych "próbach "polepszenia Allegro a teraz dostaje ostrzeżenie bo jakiś klient spytał gdzie jest serwis jak by co ,albo coś kupiłem jak ostatnio i dostaję odpowiedź że już towar spakowany,już wysyłam i ja mam Qur.a na to odpowiadać?LUDZIE idźcie na spacer ,przewietrzcie się NIE każdy gimbus to "ajnsztajn"

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wejdź na swoją zakładkę "o jakości sprzedaży" i zobacz w którym punkcie pali ci się lampka na czerwono.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Terminowe odpowiedzi mają znaczenie, ale widzę że o tym wiesz.😁

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Tak. Masz "Qur.a" na wszelkie bzdety odpowiadać. Mi też dziś ucięli SS za nieterminowe odpowiedzi w dyskusjach - hehe, była tylko jedna dyskusja, nie odpowiedziałem w terminie, więc policzyło jako 100% nie udzielonych w terminie. Żałosne....

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawelski57 w punkcie terminowe odpowiedzi na pytania kilentów masz 80%, a jednym z warunkó żeby mieć tytuł Super Sprzedawcy jest 99%. Liczy się odpowiedź na pierwsze zadane w wątku pytanie i odpowiedź powinna być udzielona w ciągu 24h.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@la_nika Tyle, że ostatnio allegro "poprawiło" cichaczem CW w tak zmyślny sposób, że gdy ta sama osoba kolejny raz wyśle "pytanie do sprzedającego", lecz spod innej jego oferty, to wpada ono do wcześniejszego (już istniejącego) wątku w CW (nie będąc już wtedy pierwszym w nim pytaniem, ale mimo tego wliczanym do "psiakości").

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów