anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocena sprzedaży a SMART

BeautyShopKroto
#8 Zapaleniec#

Witam , mam pytanie odnośnie Smarta! Dostałem 2 oceny jednogwiazdkowe oraz 2 kciuki  w dół ( mało zasadne miałem brak na magazynie a w systemie miałem ofertę na ten towar , klient po zakupie został odrazu poinformowany że jest brak i automatycznie zwracam pieniądze na jego konto)  . Jakość sprzedaży spadła mi do 95% oczywiście spadła mi sprzedaż jak chyba każdemu w tych czasach. Szukałem przyczyny i okazało się że Allegro wyrzuciło dostawę smart z moich ofert bez jakiejkolwiek informacji. Mieliście może podobną sytuację? Czy jest jakieś inne wyjście z sytuacji niż nabijanie sobie opinii  ?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

@BeautyShopKroto tak to działa ... niestety .

oznacz moderatorów

BeautyShopKroto
#8 Zapaleniec#

troszkę sami sobie strzelają w kolano. Im mniejsza moja sprzedaż tym mniejsze prowizję dla nich. Trochę to jest dla mnie dziwne płacimy im nie małe pieniądze a tu co jakiś czas przeszkody 🙂 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@BeautyShopKroto sprzedadzą inni , którzy mają wyższą jakość i tym samym w mniemaniu allegro mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia problemów transakcyjnych .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@BeautyShopKroto bo spadła CI jakość poniżej 98 i znika smart to jeden z warunków smarta 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@BeautyShopKroto masz 2 szanse kwalifikacji do Smarta. Albo ocena roczna od 98% procent z poleceń od Kupujących, albo status SS - tu ocena liczy się za ostatnie 30 dni.

oznacz moderatorów

BeautyShopKroto
#8 Zapaleniec#

zapoznałem się właśnie i prościej będzie mi dobić do tego 98% bo nie spełniam warunku do SS mianowicie chodzi o oceny musi być bodajże 100 a mam dopiero 51 😂

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@BeautyShopKroto

 Spróbuj dogadać się z klientami od negatywów. Poproś o usunięcie komentarza, czasem działa 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

BeautyShopKroto
#8 Zapaleniec#

Poprosiłem ale bez skutku 🙂 no nic musze zmobilizować sąsiadów do zakupów 😂

oznacz moderatorów

motogruszek_pl
#8 Zapaleniec#

musisz wypromowac oferty obnizyc cene zapłacic od w... dla allegro........

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😃

oznacz moderatorów

BeautyShopKroto
#8 Zapaleniec#

Udało mi się dogadać z jednym klientem zmienił ocenę na "pozytywną" jakość wskoczyła na 98% allegro samo przywróci mi smart w ofertach? jak to wygląda?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@BeautyShopKroto   Tak. Smart sam wskoczy jak zaczniesz spełniać warunki.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@BeautyShopKroto 

Smart wskoczy około północy w momencie spełnienia kryteriów.

oznacz moderatorów