anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odnośnie Allegro Smart DHL

MAMY ROZWIĄZANIE!
SmA_CEBA_BABY
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Z tego co widzimy przesyłki Allegro DHL Smart nie integrują się na razie z DHL24. Czy jest jakaś opcja, aby generując etykiety przez opcję Wysyłam z Allegro dało się je pobrać w formacie A6P ( jest to format naklejki termicznej), a nie tylko w formacie A4?

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Ceba Baby,

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
SmA_CEBA_BABY
#8 Zapaleniec#

Udało się nam już znaleźć gdzie zmienia się format wydruku 🙂 https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia?sellerId=78682993

Mamy jeszcze pytanie czy wiadomo może kiedy Allegro DHL Smart będzie integrował się z DHL24?

oznacz moderatorów
agrotkanina24_pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

a jak ustawić wydruk dla allegro kurier DHL PDF A4 - ale tak, aby wygenerowały się 4 etykiety na jednej stronie, a nie 4 strony z pojedynczymi etykietami ?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@agrotkanina24_pl Czy chodzi Ci o to, żeby 4 etykiety do różnych zamówień pojawiły się na jednej wydrukowanej stronie?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@agrotkanina24_pl Jeśli dostępne pod wskazanym wyżej linkiem ustawienie "A4 (do czterech na stronie)" nie zadziała w ten sposób, to niestety w Wysyłam z Allegro taka opcja nie bedzie możliwa do wybrania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
agrotkanina24_pl
#7 Wielbiciel#

@nat_not A czy możliwe jest wygenerowanie na jednej stronie A4 - czterech etykiet do różnych zamówień DHL za pomocą Baselinkera?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agrotkanina24_pl na to pytanie będzie mógł odpowiedzieć support Baselinkera. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
agrotkanina24_pl
#7 Wielbiciel#

Dlaczego to niemożliwe dla DHL, skoro dla innych przewoźników jest to zupełnie wykonalne ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agrotkanina24_pl czy dobrze rozumiem, że masz ustawione tutaj "A4 (do 4 na stronie)", a etykiety dla DHL są drukowane jako jedna na stronie w formacie A6?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
agrotkanina24_pl
#7 Wielbiciel#

Tak, mam ustawione PDF + A4 (do 4 na stronie) a mimo wszystko na każdej stronie A4 generuje się tylko jedna etykieta formatu A6

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@agrotkanina24_pl Czyli zamawiasz/zaznaczasz 4 przesyłki i zamiast jednej strony A4 z czterema etykietami, a dostajesz 4 strony po jednej?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów