anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pierwsza sprzedaż z Allegro Smart

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Pytam dla potwierdzenia bo zielony a to wszystko skomplikowane ^^

Sprzedałem dzisiaj niedrogi przedmiot (powyżej 40zł) z wysyłką Smart (wcześniej udostępniłem na próbę)

I teraz aby nadać tą paczkę to muszę zarejestrować się na stronie Inpostu, powiązać konto z Allegro, tam im wpłacić kasę za tą wysyłkę (później oczywiście dostanę zwrot) i dopiero nadaje paczkę?

Czy można to zrobić prosto i szybko wchodząc w dział "zamówienia" -> akcje->nadaj paczkę allegro inpost ? ? ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Skill_Player   Ten drugi sposób to tylko dla tych co mają umowę z Inpostem.

Tak jak piszesz, zaloguj się w Managerze Inpostu, powiąż konto i wtedy wygenerujesz etykietę za darmo. Za 0 zł 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

To nawet tych płatnych przesyłek za 8,99 Inpost nie można wysyłać przez zamówienia tylko trzeba wchodzić w aplikację Inpostu na ich stronie?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@Skill_Player Tak, wówczas doładowujesz konto w https://manager.paczkomaty.pl/auth/login by móc zapłacić po wygenerowaniu etykiety za przesyłkę.

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Dzięki za poratowanie odpowiedziami ^^.

No nic myślałem, że to lepiej rozwiązane jest. Prościej, bez zbędnego lawirowania po stronach itp. I tak już samo Allegro ma tyle różnych ustawień, że głowa boli a tu jakieś takie dodatki ;D

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Skill_Player możesz kliknąć w w zamówienia [akcje] i [nadaj przesyłkę Allegro InPost] przeniesiemy Cię wtedy do Managera Przesyłek ale musisz mieć tam konto i powiązać je z kontem Allegro. Tutaj instrukcja
@Kaliope_Brzeg  nie trzeba podpisywać dodatkowej umowy z przewoźnikiem InPost - jedyne, co jest potrzebne to konto w Manegerze Przesyłek InPost , które należy połączyć z  kontem Allegro 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@la_nika  

O proszę, to ja nie jestem na bieżąco w takim razie 😊 Do niedawna chyba była potrzebna umowa.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kaliope_Brzeg w Allegro, jak wiesz, lubimy zmiany 😉 
Umowa z InPostem jest potrzebna na koncie firmowym przy nadawaniu przez Wysyłam z Allegro, a @Skill_Player ma konto zwykłe. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

No ok, ok. Aczkolwiek i tak to zamotane... Trzeba następne konto sobie robić, później wiązać je z kontem Allegro...

Nie chciała mi wyskoczyć strona przekierowująca, trzeba było znieść ograniczenia w przeglądarce xD ^^ i takie kręcenie się jak w przeręblu 😉

Właśnie przed chwilką nadałem tą pierwszą paczuszkę. O tyle przyjemnie, że automatycznie nr. paczki sam się dodał do numerów przesyłek w zamówieniach 🙂

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Skill_Player cieszę się, że udało Ci się nadać pierwszą przesyłkę, z każdą kolejną będzie łatwiej 🙂
W instrukcji, którą podlinkowałam jest zaznaczone, że trzeba wyłączyć blokadę okienek pop-up. To może się wydawać zagmatwane na początku, ale na dłuższą metę zobaczysz, że działa to bardzo intuicyjnie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów