anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

podpaczki na smart

SklepMisiek
#8 Zapaleniec#

Mam takie nieśmiałe pytanko  

Mam towar który nie mogę wysłać kurierem jako jedna paczka ponieważ jest w dwóch paczkach , jak go złączę w jedną będzie przekraczał gabarytowość będzie po prostu za duży jezeli chodzi o wymiary a nie o wagę .

Pytanko moje czy jako podpaczka do wysyłki poprzez smarta kurier dpd i pocztex 48 będzie to zaliczane jako jedna paczka bo to jest jeden artykuł składający się wysyłkowo z dwóch paczek czy jakoś inaczej ?

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

SklepMisiek nie , musisz zapłacić za podpaczkę . W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie oferowanie dostawy gratis i ukrycie kosztów dostawy w cenie toawru .

oznacz moderatorów

SklepMisiek
#8 Zapaleniec#

tak tylko to jest dwie opłaty za paczki i już walka na cenę artykułu odpada bo nie będziesz najtańczym , o tym myślałem ale jak to jest przez Allegro rozliczane czy 3,99 za paczkę czy 3,99x2?

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@SklepMisiek Przy normalnej umowie z DPD można wysyłać 1 przesyłka składającą się z 2 paczek. Zaznaczając przy nadaniu 1 paczka + 2 paczka. Nie wiem czy allegro DPD także ma tą opcje, gdyż chyba jedne opcje są a inne nie 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

SklepMisiek
#8 Zapaleniec#

O i o to mi chodzi jak to Allero rozliczy 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SklepMisiek korzystając z Wysyłam z Allegro możesz wygenerować dwie etykiety do jednej przesyłki, aby to zrobić w sekcji "przesyłka" wybierz "dodaj kolejną kopertę/paczkę" i uzupełnij szczegóły kolejnej paczki. Zapłacisz za to 2 x 3,99 zł. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

SklepMisiek
#8 Zapaleniec#

Witam 

A jeżeli wysyłki robię z Baselinkera to raczej nie mam uaktywnionej funkcju Wysyłam z Allegro  , jak dopnę paczkę przez Baselinkera to tak samo zapłacę 2 x 3,99 ?

oznacz moderatorów