anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przekroczony limit darmowych przesyłek

MAMY ROZWIĄZANIE!
bocian35
#9 Pomysłodawca#

witam został zakupiony przedmiot klient ma wykupiony allegro smart i nie opłacił przesyłki chcąc wygenerować przesyłkę wyskakuje mi komunikat dla zamówienia przekroczono limit darmowych przesyłek 

pierwszy raz spotkałam się z takim komunikatem zawsze wszystko było opłacone a teraz chcą ode mnie  pieniądze za przesylkę w allegro smart proszę o pomoc 

 

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
Client:44052296
#21 Demiurg#

a nie zdarzyło wam się wygenerować przypadkiem dwa razy listu  z jednego pojedynczego zamówienia?

Bo tylko wtedy pojawia się taki komunikat. I w tedy nadajesz już na swój koszt

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

w tym przypadku było można wygenerować 4 darmowe przesyłki z jednego zamówieniasmart01.JPG

oznacz moderatorów
Cameliaonline
#7 Wielbiciel#

Witam 

 

Jestem nowym sprzedawca na Allegro .Mam oferty SMART i dotychczas  wysyłałam paczki za darmo poprzez Inpost. Połączyłam In Post z Allegro naładowałam konto na In Post i szło. Teraz In Post pisze ze przekroczyłam ilość darmowych przesyłek i musze je opłacić. Co z tym zrobić  ?

Zaznaczę tylko ze nie mogę wysyłać z Allegro poprzez Formularz na paczkomaty bo wyskakuje informacja Aby nadać przesyłkę Allegro Paczkomaty InPost musisz dodać umowę własną. 

Prosze o pomoc 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Cameliaonline taki komunikat pojawia się gdy do przesyłki w ramach Smart! była jedna etykieta, a Ty np. przypadkowo albo w wyniku ustawień cennika dostawy próbujesz wygenerować drugą. Sprawdź proszę czy tak się nie stało w tym przypadku. 
Jeśli to nie pomoże poproszę o numer zamówienia i zrzut ekranu z Managera przesyłek z widocznym całym ekranem przeglądarki oraz komunikatem o którym pieszesz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Cameliaonline
#7 Wielbiciel#

hey 

Nr. Zamówienia za które musiałam zapłacić 

6877bb70-f541-11ed-b15f-bfdb7f8ee7fa

oznacz moderatorów
Cameliaonline
#7 Wielbiciel#

2023-05-18.png

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Cameliaonline i to by się zgadzało, zobacz:
przesyłki nr 686300268397540118820858 i nr 686300268397540110257010 zostały utworzone do tego samego zamówienia - jedna za darmo w ramach Smart! a druga już płatna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów