anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przy kilku zakupach, w tym jednym Smart mam zerową kwotę dostawy

Barczewo_MSI
#1 Nowicjusz#

Witam

Jeżeli klient wybiera z moich ofert kilka pozycji, które nie są Smart, koszty dostawy naliczają się prawidłowo za każdy produkt. Jeżeli natomiast doda jedną pozycję Smart, wszystkie koszty dostawy zerują się.

Proszę o podpowiedź co zmienić, ustawić

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Barczewo_MSI Cześć. 🙂 Oferty są podpięte pod różne cenniki, dlatego podczas składania zamówienia pojawia się informacja, o kosztach dostawy ustalanych ze sprzedającym. 

Sposób obliczania kosztów dostawy ustawisz tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy/zmien-ustawienia-dostawy 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Barczewo_MSI
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za odpowiedź, ale niestety nie udało mi się znaleźć rozwiązania. Mam zaznaczone "Suma dostaw" i odznaczone "Kupujący może wpisać własny koszt dostawy"

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Barczewo_MSI Tak, właśnie tak to w tym momencie u Ciebie działa:

ko_alka_1-1693912966054.png

Możesz ujednolicić cenniki dostaw albo wybierzesz np. opcję z najdroższą dostawą. 

ko_alka_0-1693912779946.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Barczewo_MSI
#1 Nowicjusz#

Nie mogę ujednolicić cennika. Sprzedajemy drobne wyroby (Smart) ale i duże gabarytowo, na które mamy ustalone koszty przesyłek z firmami kurierskimi. Klient nie dzwoni żeby ustalić koszty dostawy, są ustalone i pokazane przy ofercie. W momencie gdy kupi po kilka dużych (z droższą dostawą) wyrobów i najtańszy z listy oferowanych to nie zapłaci nic, albo jeden koszt dostawy, za jeden duży produkt. Dodając do listy zakupów z moich ofert coś w Smart, koszty dostawy są zero, albo klient musi ustalać już wiadomą cenę dostawy, która jest przy każdej ofercie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Barczewo_MSI Podaj mi przykładowy numer zamówienia, w którym doszło do takiej sytuacji

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

.

oznacz moderatorów