anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

różny koszt Orlen Paczki

Jerion
#2 Obserwator#

witam,

aktywowałem na moim aukcjach Orlen Paczkę z ceną 8,11 zł lecz czasem gdy klient kupuje dolicza mu zamiast 8,11 zł np. 6,22 zł lub 2,62 zł ?

o co chodzi ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

serwis-texas
#19 Nestor#

@Jerion 

Dolicza jemu czy Tobie?

A możesz pokazać te Twoje oferty bo z konta którego piszesz nie ma ofert?

oznacz moderatorów

Jerion
#2 Obserwator#

https://allegro.pl/uzytkownik/Kopim_pl

dolicza klientowi, w rozliczeniu od allegro też mam takie dziwne kwoty; w cennikach wszędzie mam 8,11 zł

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Jerion 

Nie mam pojęcia. Wklej z dwa identyfikatory transakcji z takimi wybuchami i wywołaj moderację przez opcję "OZNACZ MODERATORÓW".

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Jerion Wskaż proszę przykładowe zamówienia, do których pasuje opisywana sytuacja. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Jerion
#2 Obserwator#

da0c54c0-4a7e-11ee-9bf3-5d4fc5fd875b

64e5d8f0-4af2-11ee-ab6c-21105362ba48

a7bbf160-49e3-11ee-ba04-4f55d0dd20bb

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Jerion Wskazane przez Ciebie zamówienia są Smart, oznacza to, że dostawa dla kupującego jest darmowa. Tobie została naliczona niewielka część opłaty za przesyłkę, która jest współfinansowana z Allegro. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Jerion
#2 Obserwator#

jak darmowa ? skoro dostałem zapłatę to muszę ją zafakturować lub wliczyć w paragon a nie że to gdzieś wisi ? co to za jakieś bajzle... zaraz wywalę te orlen paczki i będzie spokój 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Jerion To nie dotyczy tylko Orlen Paczki, a całego programu Smart, który właśnie polega na tym, że kupujący ma darmową dostawę. Zachęcam Cię do zapoznania się z artykułem na ten temat. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

To jest dopłata do Smart, a własciwie zwrot za przesyłkę nadaną w Smart pomniejszony o koszt dopłaty do smarta. Kwoty różne bo wartości zamówień w smart są różne i dopłaty różne.

W przypadku gdy klient kupuje bez smart, nalicza mu opłatę 8,11 i allegro całą kwotę przekazuje Tobie, a ty tyle płacisz do Orlen. 

 

Gdy klient kupuje w Smart, allegro wypłaca tę dziwną kwotę, ty płacisz do Orlen  8,11 zł. a powstała różnica - to kwotą którą dopłacasz do smart.

od końca września jest zmiana rozliczeń Orlen z Allegro Mix na Allegro Standard - bedzie łatwiej, ale i drożej. 

 

oznacz moderatorów