anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Allegro Kurier DPD pobranie" Brak pobrania?

KFMET
#9 Pomysłodawca#

"Kupujący" wybrał sposób dostawy "Allegro Kurier DPD pobranie" Zamówiłem kuriera, paczka została dostarczona. Po dostarczeniu paczki "Kupujący" informuje mnie, że kurier nie pobrał pieniędzy. Okazało się, że została nadana zwykła paczka bez pobrania. W przypadku wyboru dostawy "Allegro Kurier DPD pobranie" nie mogę zaznaczyć ani odznaczyć opcji "Płatność przy odbiorze" Więc jak to możliwe, że paczka została wysłana bez pobrania, w czym jest problem. W szczegółach zamówienia brak informacji o przesyłce, jedyna informacja to nr przesyłki.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KFMET Podaj proszę numer zamówienia, którego dotyczy ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

KFMET
#9 Pomysłodawca#

Nr. zamówienia 65d36671-8068-11ec-b5c9-250ce13a71b1

Paczka nadana przez nowy formularz nadawczy. "Zamówienia od kupujących/ Szczegóły/ Nadaj przesyłkę/ nowy formularz nadawczy..."

Mam plik pdf z listem. Na liście przewozowym brak pobrania (przesyłka bez pobrania). Wiem moja wina, że nie sprawdziłem co się wydrukowało. Nadając paczkę opcja "Płatność przy odbiorze" jest zaznaczona i nie można jej edytować (odznaczyć ani zaznaczyć). Allegro pobrało opłatę za przesyłkę z pobraniem.

W szczegółach zamówienia okienko "Przesyłki" puste. Czasami działa, jak działa to są tam informację o kwocie pobrania, nr konta na który należy zwrócić pobraną kwotę a paczka poszła zwykła. 

Przy każdych zamówieniach w okienku Przesyłki jest pusto, brak jakichkolwiek informacji ( czasami działa). Na różnych przeglądarkach, oraz różnych urządzeniach jest to samo.

5.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KFMET dziekuję za zrzut! Konsultuję to i gdy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę tu z informacją. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@KFMET a jak nadajesz z narzędzia DPDOnlin czy z Wysyłam z Allegro?

Masz kopie listu?

oznacz moderatorów