anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozliczanie przesyłek Ruch

profesjonalia
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

od wczoraj mam oznaczenie SMART. Ponieważ sprzedaję okazjonalnie, nie mam konta firmowego, tylko jako osoba fizyczna.

Czy wiecie jak wygląda rozliczanie przesyłek RUCH-u w przypadku braku konta firmowego? Czy Allegro pokrywa część kosztu nadania?

Próbowałem usunąć przesyłki RUCH-u z cennika, ale wtedy znika mi oznaczenie SMART.

Screenshot_2021-03-04-15-26-16-163_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kostas11
#21 Demiurg#

@profesjonalia tu masz więcej https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/allegro-paczka-w-ruchu-AVm6XOPV4tZ

Jak nadać przesyłkę

  • W pierwszej kolejności podpisz umowę z RUCHem - Dowiedz się więcej.
  • Menedżer sprzedaży - wyeksportuj dane o transakcjach z metodą dostawy Allegro Paczka w Ruchu do pliku xml, a następnie zaimportuj plik do programu nadawczego Paczka w RUCHu,
  • Ręczna awizacja - możesz przygotować etykietę nadawczą samodzielnie w programie nadawczym partnera.
  • Dla Allegro Paczka w RUCHu za pobraniem wartość jednej paczki nie może przekroczyć 400 zł. Opłata za pobraniem, która wynosi więcej niż 400 zł za paczkę, nie zostanie zrealizowana. Tworząc cennik dostawy, ustaw maksymalną ilość sztuk w paczce w taki sposób, aby nie przekroczyć limitu 400 zł za paczkę.
________
Κώστας
oznacz moderatorów