anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART a ZWROTY TOWARÓW

maliszewko2014
#10 Popularyzator#

Ostatnio analizowałem zwroty swoich klientów i okazało się że 100% zwrotów to darmowe zwroty SMART.

 

Jestem przekonany, gdyby allegro takim klientom,  nie dało darmowych zwrotom to 2 razy taki klient by się zastanowił nad zakupem , a nie kupił po to aby obejrzeć zużyć a następnie odesłać bo ma do tego PRAWO a allegro mu w tym POMOŻE.

ALLEGRO zlikwidujcie te darmowe zwroty. Zabija to małe firmy

 

Przynajmniej ograniczcie do 2 razy w roku

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Apele o to trwają już całe miesiace

nic z tego dopóki Allegro sie to opłaca. Obroty rosną. Przestało sie dopinac finansowanie tego programu bo rosną opłaty dla sprzedających. Dokładamy do transportu smartów i te dopłaty rosną. Allegro wiec widzi co sie dzieje ale nie zamierza ponosić kosztów tego 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@maliszewko2014 Wątków i rozmów jest tu wiele, odpowiedź Allegro> kupujący mają do tego prawo i już.

oznacz moderatorów

maliszewko2014
#10 Popularyzator#

Nie neguje prawa do zwrotu, ale umożliwienie darmowych to już napędzanie takich kupujących do bez kosztowych "wypożyczania zakupionych towarów", dużo ma takich klientów co w ostatni dzień zgłasza zwrot i w ostatni dzień ważności etykiety wysyła. Cały miesiąc używa i bez konsekwencji zwraca. Powinien zwracać na SWÓJ koszt to by się zastanowił, a nie allegro jeszcze do tego zachęca darmowymi zwrotami. Polak taki naród że wykorzysta każdą lukę.

100% zwrotów to kupujący ze smartem, nie ma żadnego wysłany na własny koszt

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu sprzedajacy np: opisuje ze ludzie wypożyczają garnitury, suknie ślubne i po weekendzie zwracają.☹️

oznacz moderatorów

GrodArt
#9 Pomysłodawca#

Zrobili sobie wypożyczalnie też tak mam, ale jak widzę zwrot to piszę do kupującego, że nie otrzyma pełnej kwoty zwrotu itp.

oznacz moderatorów

GrodArt
#9 Pomysłodawca#

Ja droższe produkty wystawiam z darmową wysyłką, jak chce zwrócić to na swój koszt.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Ale to bez sensu. Praktycznie nikt nie zwraca 1-go produktu kupionego w cenie powyżej 45 zł. Zwroty dotyczą produktów kupionych jako "wypełniacze " do przesyłek SMART.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Zwracają, wiem coś o tym.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

To jest standard - jeszcze o tym nie wiesz?

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów