anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART Allegro przesyłka polecona. Jeden kupujący, klika przesyłek.

MAMY ROZWIĄZANIE!
wyspaklockow_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Kupujący zakupił towar z usługą SMART i jako formę dostawy wybrał Allegro przesyłkę poleconą. Ze względu na ograniczenia wagi do 1kg wygenerowały się dwie przesyłki. Ktoś wie jak zaimportować kilka przesyłek do tego samego odbiorcy? W managerze paczek inpost jest to bardzo intuicyjne lecz Elektronicznym nadawcy nie potrafię tego zrobić.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wyspaklockow_pl zerknij może do tego tematu.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
wyspaklockow_pl
#9 Pomysłodawca#

@cloudcloud Widziałem ten temat, lecz nie rozwiązuje on problemu w sposób jaki tego oczekiwałem. Miałem niedawno transakcję z dostawą do paczkomatu. Wygenerowały się dwie przesyłki i w managerze paczek Inpost pojawił się komunikat "ilość darmowych przesyłek smart 2", lub coś podobnego. W elektronicznym nadawcy generuje się jedna przesyłka i rozumiem sens takiego działania. Nie rozumiem tylko dlaczego u różnych dostawców otrzymujemy darmowe przesyłki w większej ilości a u innych nie?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Folia_PVC dane do kolejnych przesyłek musisz wprowadzić ręćznie i dokladnie przenieść e-mail odbiorcy .

oznacz moderatorów
wyspaklockow_pl
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria 100% racji. Po ręcznym wprowadzeniu przesyłki w polu "charge" pojawił się kolorowy napis allegro SMART. Wszystko zgodnie z regulaminem i instrukcją PP. Dziękuję:)

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Folia_PVC niezamaco wink

oznacz moderatorów
Drewlux-JM
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem z odbiorem w punkcie. Trochę lipa z tym przepisywaniem, kilka miesięcy temu generowało następną etykietę 1 kliknięciem a teraz się już nie da?

Uwsteczniamy się...

oznacz moderatorów