anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart do paczkomatu (od 40 zł) wskakuje lecz kurierem już nie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
niedzwiedz11111
#8 Zapaleniec#

Cześć, poproszę o pomoc. W moich aukcjach (link przykładowy poniżej) mam dostępny smart z 1 poziomu czyli od 40 zł gdzie mogą zamówić paczkę do paczkomatu. Lecz w żadnej aukcji nie mogę uzyskać poziomu drugiego czyli darmowej dostawy kurierem. Zapewne coś robię źle, lecz przeglądając dostępne artykuły o smarcie dla sprzedawców nie mogę wychwycić problemu.  Skoro mam level 1 to myślałem że tylko dostosuję metody dostawy. Co próbowałem robić na rożne sposoby bez pozytywnego efektu :(. 

Ps: Jest dostępny jakiś weryfikator który działałby tak że po wklejeniu linku aukcji, weryfikowałby i wyłapywał błędy zgodności z regulaminem i weryfikował dostępność usług ?  W moim konkretnym przypadku chodzi o to aby wskazywał co trzeba by zrobić aby wskoczyć na smarta z kurierem 😉 .

https://allegro.pl/oferta/ozonator-48g-h-dostepny-od-reki-generator-ozonu-10009153098


oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@niedzwiedz11111  Masz zaznaczone metody dostawy z przedrostkiem Allegro, np. Allegro Pocztex Kurier 48 ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów
niedzwiedz11111
#8 Zapaleniec#

Tak, allegro paczkomaty. Spróbowałem teraz to zmienić na inpost paczkomat. Rezultat ten sam, paczkomat jest dostępny smart. Opcje kurierskie nie. 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@niedzwiedz11111   Zostaw Allegro paczkomaty bo za chwilę :

Paczkomaty InPost – 4 stycznia usuniemy ją z listy metod Allegro Smart! Nadal będzie można udostępnić ją w swoich cennikach, ale poza Allegro Smart!

Kurcze skoro kurier ma przedrostek Allegro i cena jest ustawiona ok to nie mam pomysłu dlaczego nie ma smart.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@niedzwiedz11111   Ale czekaj, Ty masz konto zwykłe a nie firma więc Allegro Kurier Pocztex 48 chyba nie jest dla Ciebie dostępny? Masz w ogóle te formy dostawy w swoich cennikach ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów
niedzwiedz11111
#8 Zapaleniec#

Tak, konto zwykłe. Te formy są dostępne. A może smart kurier ogólnie jest tylko dla firmowych ? 

 

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@niedzwiedz11111  według mnie musisz mieć ustawione allegro kurier DPD, albo allegro kurier pocztex. W tej chwili masz formy bez przedrostka allegro, a one nie łapią się na smarta.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza  Mi się wydaje, że na zwykłych kontach tylko paczkomat ma Allegro, inne opcje nie. Żeby nadawać pocztexem trzeba mieć albo umowę albo konto firma.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@Kaliope_Brzeg  tego nie wiem, ale @niedzwiedz11111  ma ustawione wszystkie kurierskie wysyłki bez przedrostka allegro, a to ma z pewnościa znaczenie, bo te bez przedrostków to zwykłe nadania poza allegro smart 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@Kaliope_Brzeg ogólnie rzecz biorąc, żeby nadawać pocztexem w sensownej cenie faktycznie trzeba mieć umowę, bo nie wyobrażam sobie, że ktoś idzie z ulicy i nadaje w normalnych cenach. z pozostałymi kurierami może jest podobnie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Bezpośrednio owszem, ale wystarczy skorzystać z usług jakiegoś brokera, np. Sendit, Furgonetka, Envelo (w przypadku Pocztexu) i już ceny są przystępne.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza  Przypomniałam sobie hasło i zalogowałam się na swoje stare prywatne konto. Tak jak myślałam tylko paczkomat ma Allegro a cała reszta dostaw nie ma.

Czyli konto zwykłe nie skorzysta z dobrodziejstwa Smarta dla dostaw kurierem 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza  Dokładnie. Dostawy PP przez Wysyłam z Allegro też są tylko dla kont firmowych. DPD podejrzewam, że ma podobnie.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
niedzwiedz11111
#8 Zapaleniec#

Dziękuje wszystkim za pomoc. Temat rozwiązany. 

 

@Kaliope_Brzeg 

Czyli konto zwykłe nie skorzysta z dobrodziejstwa Smarta dla dostaw kurierem 

 

oznacz moderatorów