anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart! Kupujacy Super-Smart

med-bud
#2 Obserwator#

Kupujacy weszli na nowy poziom: 
2 przedmioty w koszyk,kup teraz,  smart odpalony = paczkomacik za free. 
Odbior i zwrot jednego z 2 przedmiotow.
Czyli jak kupic przedmiot za 4zł z darmowa dostawa. 
Ech.... 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@med-bud Nie udostępniajcie Smarta, to Allegro pójdzie po rozum do głowy. W przeciwnym razie Wy pójdziecie z torbami.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Tak, wszystkie oferty bez Smarta?

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@LEW433  Oczywiście. Jak wszyscy sprzedawcy tanich przedmiotów zrezygnują ze Smarta, to Allegro coś wymyśli.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@WREDZIA-W1  Dlaczegóż to mieli by sprzedawcy pójść z torbami? Przecież to nie oni płacą za przesyłkę SMART, a ceny swoich produktów ustalają sami. @med-bud  i tak jesteś w lepszej sytuacji niż gdyby klient kupił tylko produkt za 4zł. bo wówczas zapłaciłbyś jeszcze prowizję od przesyłki. 

@pinsplash Samo Allegro nie pójdzie na żadne ustępstwa, bo dla jego własnego zdrowia finansowego musi zwiększyć ilość członków programu SMART, a jak na razie ma ich tylko 18% użytkowników. 

"Może się zdarzyć, że sztandarowy program lojalnościowy – Allegro Smart – okaże się niewypałem." źródło: https://subiektywnieofinansach.pl/allegro-prawie-tak-drogie-jak-**piiip**-czy-warto-kupic-akcje-hege...

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Niestety w linku było niedozwolone słowo konkurencji i "wypipało", można wejść na stronę główną i wyszukać artykułu https://subiektywnieofinansach.pl/ 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@TATLOK  Sprzedajesz za 40 PLN, 36PLN wraca ( 9 przedmiotów). Musisz je sprawdzić ( czy nie uszkodzone, podmienione itp), musisz wystawić korektę fiskalną, musisz umieścić na odpowiednim miejscu w magazynie. I to wszystko za marżę z pozostałych 4PLN.... really ?? 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@pinsplash sam to przerabiałem, wachlarz cen moich produktów sięgał od 3zł. do 100zł. ale mediana to była na poziomie 16 zł. Nie miałem wyjścia musiałem podwyższyć ceny, ale w zamian za to dałem klientowi coś czego nie ma konkurencja i wygrałem. Taki typowy zwrot dla "super-smart" stanowi jeden przypadek na dwa miesiące. Nie zawsze należy konkurować tylko ceną, bo to się zwyczajnie nie opłaca.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupujący którzy wykupili Smarta i tak szukają w ofertach z Smartem.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@TATLOK Do przesyłki Smart dopłacałam 5 złotych, więc mi nie mów, że płaci Allegro. Płaci część. Resztę dopłaca sprzedawca i jest to wg serwisu rabat dla kupującego.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@WREDZIA-W1 no tak, ale to już odnosi się do kuriera, a temat dotyczy paczkomatu, i nie dopłacasz - płacą za to Twoi klienci w cenie produktu. 

oznacz moderatorów