anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

smart od 1 pazdziernika 2022

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

 Witam. Jeśli nie mam w ofertach udostępnionej opcji sposobu dostawy do punktu odbioru/paczkomatu  czy stracę SMARTA ? Mam tylko dostawę  Kurier DPD ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FUB_Step-Bud Tak, od 3 października konieczne będzie udostępnienie co najmniej 2 innych metod dostawy – do punktu odbioru i/lub automatu paczkowego. Tutaj znajdziesz szczegóły.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

To wiem ale jak mam duze produkty i nie mogą byc do paczkomatu ani punktu odbioru to co ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

bo dla mnie to chore jest troche każdy produkt według przelicznika nie pasuje do paczkomatu ani punktu odbioru wiec jak mam dodac do swoich aukcji to ? bylo pisane ze jesli ktos nie udostepnia bo nie moze to nie starci ? czy moze wreszcie ktos napisac wkoncu jak to bedzie ? 

oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

Gdy sprzedajesz przedmioty, których nie można umieścić w automacie paczkowym – na przykład ze względu na rozmiar czy wagę. Jeśli masz oferty z takimi produktami i nie udostępniasz w nich metod dostawy do punktów odbioru i/lub automatów paczkowych, to po 3 października oferty te nadal będą Smart!  czy mam temu wierzyc ? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FUB_Step-Bud Tak, jest to informacja zawarta w komunikacie, do którego link zamieściłam w pierwszym poście.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Jak to będzie weryfikowane ? Wystawiam przedmioty nie mieszczące się do automatów. Co mam zrobić by nie stracić smarta ?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow odpisałam na Twoje pytanie tutaj
Nie będziemy weryfikować rozmiaru przedmiotów ani ich wagi. Sprawdzimy, czy sprzedający udostępniał w swoich cennikach metody dostawy do punktu/automatu paczkowego. Jeśli tak, będziemy wymagać minimum 2 takich metod dostawy.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów